Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S4 - не зарежда батерията
#1

Здравейте!От няколко дни имам проблем с С4-ката.След като ми се изтощи батерията до край, като включа телефона в зарядното, той извибрира и се появява иконката за батерията на екрана, но не зарежда
[Изображение: maxresdefault.jpg] 
седи така за няколко секунди и пак се рестартира и същото.И така докато падне батерията до край и тогава повече не се включва.Купих нова батерия, защото си помислих, че старата е заминала, но с новата същия филм.Заредих батерията в друг телефон за да видя като не е паднала до край дали ще зарежда, ами не,  не зарежда, но телефона си се включва и работи.Пробвах Factory Reset, на 10тия път не се изключи и влезе в менюто, всичко ок, рестартира се, излезе логото на самсунг и изгасна и пак същия филм.. Някакви идеи какво да правя?

Prestigio Multiphone 4300 DUO
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-вероятно проблема е хардуерен и телефона е за сервиз. С друго зарядно пробва ли?

D_coffee
Цитирай
#3

Да, но никакъв ефект..

Prestigio Multiphone 4300 DUO
Цитирай
#4

Като последна надежда с друг кабел, иначе - сервиз.

 
Цитирай
#5

Пробвах с доста различни кабели и зарядни, но нямаше разлика.На какво може да се дължи това, нито съм го изпускал брутално, нито нищо?

Prestigio Multiphone 4300 DUO
Цитирай
#6

вероятно се е прецакала буксата. сменя се цялата платка. евтина е и е лесно. има клипчета в нета
Цитирай
#7

Ако имаш гаранция - отивай в сервиз, ако нямаш, задели малко пари, ако искаш да си оправиш телефона.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#8

Ако ти трябва платка пиши лс имам една S4-ката която събира прах в нас
Цитирай
#9

Имам проблем със зареждането на Samsung Galaxy s4 GT I9506 Black edition .При включване към зарядно,на екрана ми изпива следното съобщение –  " Сharging pаused. Battery temperature is too low". Смених 3 батерии,charging board-a,но без резултат.Пробвах и с различни зарядни-с две  от тях тръгна да зарежда,но ми искаха по 30 $ и реших,че едва ли това ще е проблема.Иначе телефона си работи безпроблемно,не е руут-ван и флашван.Някакви идеи какъв може да е проблема?
Цитирай
#10

колега пробва ли дали не е от копчето за включване, щом така ти се рества?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)