Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръчайте прост телефон с добра батерия
#1

Здравейте, имам една стара Nokia 6500, но колкото и да сменям батериите те са все китайски и не издържат дълго. Гледам Нокия преди да ги купят има изкарани доста моделчета прости телефони (с копчета), но се чудя кой да взема. Не искам да е най-простия, по възможност да е нещо по-красиво и стилно на дизайн, фенерчето също е плюс и батерията. Пък вече ако има и някоя камерка, блутут и прочие, добре дошло. Бюджет може би до към 100/150 лв макс.

Благодаря ви! Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
Аксесоари
#2

Nokia N8 може би.

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай
#3

Имам предвид да е с копчета (просто телефонче) и най вече ново. Че може би ще взема два и единя ще се ползва от по-възрастен човек. Нещо от рода на Nokia 220, 225. Пък може и някой по-стар модел, който да намеря на склад нов. Smile Може да ми дадете и по-евтини предложения, но батерията да е УАУ. Ще се ползва само за "ало-ало" и някой смс и то разговорите няма да са много, защото няма да е основен телефон. Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#4

Nokia N96 Smile Един от любимите ми модели на марката. Имах такъв и бях много доволен.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)