Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на LG G4 или Samsung S6.
#1

Здравейте,смятам да си взема нов телефон и съм се спрял на LG G4 или Samsung S6 но въпроса е кой от двата да избера и от къде да го закупя?Гледам и двата телефона в този сайт са на доста добра цена https://www.fastcardtech.com/LG-G4-F500.html    и https://www.fastcardtech.com/Samsung-GAL...Phone.html При евентуална доставка може да има  и начислено ДДС но с малко късмет може и да се размина с плащането на ддс,което си е сериозна разлика в цената спрямо тук в бг.Въпроса е, заслужава ли си покупката на телефон от този сайт?Различават ли се телефоните от този сайт с тези който се предлагат тук от онлайн търговците?Ще има  ли разлика в менюто на телефона или гсм  обхвата който ползват ?Има ли колеги който са купували от този сайт и останали ли са доволни от устройствата който са закупили и плащали ли са ДДС при доставката?Телефона основно  ще ми трябва за разговори на 70% и 30 % за снимки,приложения, ровене в интернет страници, и Фейсбук.Като че ли малко повече клоня към лг-то понеже има сменяема батерия но и s6 не е за изпускане макар че е  по скъп от лг-то.Реално и двата телефона ще ми вършат работа, но кой от двата си заслужава най много парите според вас?
Цитирай
Аксесоари
#2

Лг Г4 разбира се...
При Самсунг никво развитие няма освен да поокрасяват малко тъчуиза, но пък дизайна на С6 е готин поне за мен де.
Все пак ако можеш виж ги някъде и 2та и си прецени.

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#3

Вземай Samsung Galaxy S6 няма да съжаляваш, много добър телефон.
Цитирай
#4

Клоня към LG-то заради сменяемата батерия и това че мога да си купя нова батерия след време с по голям капацитет и да я сменя.Но дизайна на S6 е много готин наистина.Ехх ако имаше и пари за S6 edge+ щеше да е още по добре ама....А някой ще изкаже ли мнение за този китайски сайт?
Цитирай
#5

Щом е за снимки Г4.

LG G4
Цитирай
#6

LG G4 просто в ръчен режим има повече възможности, иначе в автоматичен режим са горе-долу еднакви. Аз имам Galaxy S6 и не се оплаквам от него, върши си ми работа за всичко. Двата телефона си имат плюсове и минуси, което е нормално, никога няма да има перфектен телефон.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#7

Мой колега има Галакси 6 Едж и сравнявахме камерите.
За ръчен режим няма смисъл да коментираме.
В автоматичен режим ЛГ-то фокусираше милион пъти по- бързо и то на светло ! Времето за снимка също е в полза на Г4.

LG G4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)