Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SGS 5 NEO - Камерата не работи
#1

От днес не ми работи камерата...
Изписва - "Неуспешно отваряне на камера", когато натисна върху иконата. Не мога да я ползвам и през други приложения. Предната работи. Пробвах вече с изчистване на кеша и данните на приложението Камера, ама не помогна.
Проблемът се появи, след като реших да оставя телефона без батерия и карта памет за около 20 минути.
Преди това имах други проблеми, които са описани в тази тема - в случай че има значение хронологията на събията.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=78481
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами пробвай с връщане на фабричните настройки или направо си преинсталирай телефона с Один.Ако пак не тръгне камерата проблема може да е хардуерен и да си за сервиз.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

И при мен се получи абсолютно същия проблем колега.Излиза гадния надпис и това е,не тръгва и не тръгва,пробвах всичко,резет,фабрични,сваляне на батерията и т.н.Ако имаш гаранция носи го на сервиз,при мен се оказа някакъв чип на камерата,но с тази разлика че аз съм с SGS 4 9505
Дано при теб проблема е друг,пиши,ако намериш каде е бил..
Цитирай
#4

И при мен не се оправи с нищо, и с рестарт също. Върнах го и чакам да ми кажат какво е и как ще се  процедира... Не изкарах и един месец с него, чисто нов телефон...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)