Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за избор на телефон с екран до 5 инча
#1

Здравейте,

Събирам мнения/съвети за избор на апарат с екран до 5 инча и ценова категория до 150$.
Последния ми апарат беше Xiaomi Hongmi 1, но след около 2г позлване просто умря и не може да бъде поправен.
Поръчах си от Aliexpress Doogee X5 Pro (2GB Ram, 16GB Rom, Android 5.1, 8mpx Camera ), и според мен е супер телефон за парите си (80$), но ми се струваше твърде голям в ръката и джоба и не можах да се проборя с това и го продадох, а е с екран "само" 5 инча.

Та си търся апарат, който да е компактен и да е с прилична характеристика, за всекидневна употреба. Не играя игри, та не ми и трябва да е с брутална характеристикa/

В момента се чудя дали да заложа на скоро излезлия Meizu M2 -120$ , който също е 5 инча, но поне е със заоблени ръбове, а не като тухла 4-ка, и е по-лек, или да заложа на Samsung Galaxy s4 - 135$ или пък HTC ONE M7 - пак струва толкова.
Притеснява ме обаче, че и двата модела са от 2013г., а Meizu-то излезе наскоро, и май е най-добрия избор...

Важните неща за мен са:
- да е компактен, а не да имам чувството че държа тухла в ръката си
- да е с добра батерия
- да прави прилични снимки
- да не лагва


Излиза така, че като искам телефон с екран 4.5-5 инча макс няма много голям избор, тенденцията е хората май да почнат да се разхождат с фаблети в джобовете... Bu

Най-вероятно покупката ще е от Aliexpress, защото на 11.11 имат така нареченото мега намаление:
http://sale.aliexpress.com/__pc/1111_ele....42.437UuT

Ако има модел, който ви идва на ум и съм изпуснал ще се радвам да го погледна.

Google Pixel 5
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)