Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Постоянно рестартиране
#1

Здравейте.Телефона си работи много добре, но като включа мобилните данни  или Wi-fi и започва да се рестартира постоянно.Единственото решение е като е влючен в тока да се зарежда.Само тогава мога да ползвам интернет.Моля помагайте Sad
Цитирай
Аксесоари
#2

С ресет пробвано ли е да се оправи?

 
Цитирай
#3

Да, направих му хард ресет но проблема не изчезна
Цитирай
#4

А батерията как е - смисъл, при максимална яркост и някоя игра (или друго тежко приложение) телефона пак ли гасне?

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#5

М не , работи си , но влюча ли интернета и започва голямото рестартиране ...
Цитирай
#6

С кой ром си?

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай
#7

А с нормалната мрежа имаш ли проблем, разговори откриване на мрежата? Виваком ли си?

Nexus 5
Цитирай
#8

Със стоковия ром съм.

Нямам проблем с мрежата.На мтел съм

V20f-EUR-XX
Цитирай
#9

От кога почна да го прави - след ъпдейт, изпускане или?

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#10

Еми след смяна на дислей.След като ми го смениха пуснах доста ъпдейти да направи , хард ресет но продължава да се рестартира ако не е включен в зарядното и съм му пуснал мобилните данни ;(
Цитирай
#11

Не знам, на мен ми мяза на хардуерен проблем...Все пак можеш и да се върнеш на първоначалната версия (или да ъпдейтнеш до V20H).

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#12

Аз си мислех че при хард ресет ще се оправи , но уви. Почвам и аз да се съмнявам вече в хардуерен проблем.
Цитирай
#13

Щом и след reset нещата са същите много прилича проблема да е хардуерен. Дисплея къде го сменяха?

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#14

В Пловдив на Руски
Цитирай
#15

Еми освен да са омазали нещо с радио модула. Иди и се оплачи да ти го оправят.

Nexus 5
Цитирай
#16

Ако проблемът се е появил непосредствено след ремонта, много вероятно да е хардуерен. Колегата thyggy има право. Направи рекламация.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#17

Най-вероятно така ще направя.
Цитирай
#18

Колега пиши после какво е станало ....

        
Цитирай
#19

Задължително
Цитирай
#20

Оказа се че проблема е в батерията.Сложихме нова и всичко се оправи.Опасявам се е дефектирала понежа го зареждам в колата и проблема явно е от там.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)