Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Има ли някакъв начин да разбера дали Galaxy Note 5 е реплика или оригина
#1

Здравейте,
Решил съм да си купя от Амазон или Ибей Galaxy Note 5, но да си призная малко ме е страх да не ме преметнат с някоя реплика или фалшификат. Може ли някой по-запознат да ми каже дали има някаква възможност при покупка да се разровя в менюто или дори ако щете в самия телефон и да разбера дали не ме лъжат? И още нещо - каква версия на телефона точно трябва да си купя, за да не се окаже, че не мога да го използвам в Европа.
В доста магазини се предлага Интернешънъл версия, но и това не ми е много ясно. И другия въпрос е, че ми прави впечатление, че 64 гигабайтовия вариянт е двусимов. Това трябва ли да означава, че телефона е менте понеже до сега не съм чувал за двусимови НОУТ телефони.

Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Galaxy Note 5 и Galaxy Note 5 Dual SIM

И от двете места шанса да купиш някоя реплика е малък, така че не се притеснявай. По-горе може да видиш спецификациите на двете версии на телефона.
Цитирай
#3

Note 5 не е предназначен за Европа, а и не мога да разбера какво искаш да кажеш под "За да не се окаже,че не мога да го ползвам в Европа"?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#4

(2015-11-02, 22:00:36)Dakata87 написа:  Note 5 не е предназначен за Европа, а и не мога да разбера какво искаш да кажеш под "За да не се окаже,че не мога да го ползвам в Европа"?

mhz на , които работят телефоните в различните континети са различни. Нали за това има определени модели, които са за Европейския пазар, за Азиатския и т.н. или пак съм в грешка.
Имах в предвид да не мога да му използвам функционалността на 100%
Цитирай
#5

Гледаш рекъвъри дали е на Samsung, двете камери, гледаш дали е андройд 5.х защото някой ментета идват с 4.х , пръстов отпечатък (ако има), Светкавицата като я видиш гледай да не е жълтеникава и др.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

(2015-11-04, 18:53:46)BGDropche написа:  Гледаш рекъвъри дали е на Samsung, двете камери, гледаш дали е андройд 5.х защото някой ментета идват с 4.х , пръстов отпечатък (ако има), Светкавицата като я видиш гледай да не е жълтеникава и др.

Това Secure Boot STatus ли трябва да е? ........ рекъвъри-то?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)