Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нуждая се за помощ, Lenovo A850!
#1
Sad 

Здравейте, драги форум-юзъри.
Имам проблем с телефона Леново А850. От както съм го поръчал, не смея да му изключа самолетния режим, защото постоянно се активира интернет данните, wifi-а, започва само да си инсталира апликации, само да си наслагва настройки и по този начин ми запълва пространстовото за отрицателно време, а батерията едва издържа половин ден. Това са само част от проблемите. Нуждая се от съвет или помощ, как да го оправя и какво да изтегля, за да премахна всичките тези проблеми. 
Мисля че телефона е root-нат, пробвах да ги върна на фабричните му настройки, и отново същия филм.  Поръчал съм го в Америка, като ми го изпратиха от Китай, ако това помага. Моля за помощ!
Цитирай
Аксесоари
#2

Това твоето не е проблем, а по-скоро не си наясно как работят някои неща.

От настройките на Google Play изключи автоматичното актуализиране на приложенията. Мобилните данни е добре да си стоят активирани, стига разбира се да имаш включени такива в плана към мобилния оператор, но ако все пак не ги щеш, можеш да ги изключиш от настройките на телефона. От там се изключва и Wi-Fi.

След като направиш тези неща, вече нищо и от никъде няма да ти се инсталира Big Grin
Цитирай
#3

Боби, ако беше толкова просто, нямаше да си правя труда да влизам и да си правя регистрация, за да спамя с някаква тема как да си изключа мобилният или ауто-ъпдейта на апликациите. Smile Правя го по 20 пъти на 40 секунди всяка скапана минута. Моля те, ако можеш да дадеш по-добър съвет и коментар, пиши, ако не, лека нощ! Smile
Цитирай
#4

Хаха, еми... Лека нощ тогава Wink
Цитирай
#5

А може ли да ми кажете някоя анти-вирусна, която може да изчиства троянски кончета от външни драйвъри?
Цитирай
#6

Това което постоянно ти се инсталира и пълни паметта се нарича blootware. Това са куп ненужни за нас китайски програмки за всякакви глупости. Оправя се с флашване на нов чист РОМ. Чети Тук

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)