Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кое устройство бихте препоръчали- M4 Aqua или HTC Desire 820
#1

Добър ден , от скоро се чудя да си взема ново телефонче и се колебая между sony m4 aqua и htc desire 820 . Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

и двете у-ва са сходни по параметри,но HTC-то има 16GB вградена а Сони-то само 8
и selfie камерата на HTC e 8MP

Microsoft Lumia 950 Windows 10
Но пък не може и без Android - Lenovo Vibe X2
Цитирай
#3

Ако ще е м4 аква, гледай да е 16 гигабайтовата версия.

Sony Xperia M4 Aqua /Stock Rom/ Android 5.0
Цитирай
#4

Сонито, докали са се че са мн.здрави телефони

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

Като за начало можеше да споменеш за какво ще го ползваш този телефон? Игри ще играеш ли?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#6

Сонито е много по-красиво и не отстъпва по нищо на HTC . Едно е да сложиш Сонито на масата съвсем друго впечатление прави отколкото HTC
Цитирай
#7

M4 aquaq дори и да е 8гб версия.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#8

(2015-11-05, 21:22:21)Camaro написа:  Сонито е много по-красиво и не отстъпва по нищо на HTC . Едно е да сложиш Сонито на масата  съвсем друго впечатление прави отколкото HTC

Много е субективно това Big Grin

Вътрешната памет не е за подценяване - 8 GB за нищо не стигат. То дори и 16 са малко, ама...
Цитирай
#9

Вземи си едно сони за маса и едно ХТЦ за ползване ;
Цитирай
#10

Ще се въздържа от препоръки, само ше кажа, че като собственик на Аквата, 8 гб са си малко, както и да го гледаш. Предвид че малко над 4 са ти заети от ОС, отделно на Гугъл приложенията + ъпдейтите им и още от кутията свободното място е около 1,5 гб.
Интересно ми е сравнение между камерите. Ще се поразровя да видя какъв сензор и оптика има в това HTC. Май и двете компании не се славят с най—добрите камери.
Иначе Сонито е много леко и тънко, и прави впечатление за крехко телефонче и го пипам като, че е от стъкло. Smile
Слушалките, които вървят с комплекта са по—зле и от тия за по 5лв по пазарите.

От батерията съм доволен, колкото и субективно да е.
Цитирай
#11

@dxl то винаги ще има кусури като не ти харесва телефона. Иначе телефона го ползвах 3 месеца, телефона е перфектен откъм всичко, само където паметта е малко - 3gb. и ако ме пипате за какво съм го ползвал толкова малко време, защото си взех iPhone 6S
Цитирай
#12

@GLOBAL всички, които четем форума разбрахме, си айфон 6S... Сега остава във всяка тема да го предлагаш него защото е по-добър.
По темата, пробвал съм и двата телефона. Sony-то наистина му са малко тези около 3 gb. свободно място. Ако беше със 16 gb. бих препоръчал него, но уви. Иначе и двата работят добре, и 2 та загряват при натоварване (най-вече игри) и от там се топи и бързо батерията. Ако не се играят игри и 2-та издържат прилично време за ползване. Камерата според мен е по-добра на Sony-то, дизайна също макар и субективно. Все пак най-добре е да ги разгледаш на живо, да им сравниш софтуера и да видиш кой ти харесва повече. Не на последно място са с различна големина дисплей, което също трябва сам да си избереш.
Цитирай
#13

(2015-11-04, 18:57:03)Dakata87 написа:  Като за начало можеше да споменеш за какво ще го ползваш този телефон? Игри ще играеш ли?
Игри клипове
Цитирай
#14

В подраздела на M4 Aqua доста хора се оплакват, че при малко по-тежки игри забивал.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#15

(2015-11-06, 14:39:26)dgrozev1 написа:  @GLOBAL всички, които четем форума разбрахме, си айфон 6S... Сега остава във всяка тема да го предлагаш него защото е по-добър.
По темата, пробвал съм и двата телефона. Sony-то наистина му са малко тези около 3 gb. свободно място. Ако беше със 16 gb. бих препоръчал него, но уви. Иначе и двата работят добре, и 2 та загряват при натоварване (най-вече игри) и от там се топи и бързо батерията. Ако не се играят игри и 2-та издържат прилично време за ползване. Камерата според мен е по-добра на Sony-то, дизайна също макар и субективно. Все пак най-добре е да ги разгледаш на живо, да им сравниш софтуера и да видиш кой ти харесва повече. Не на последно място са с различна големина дисплей, което също трябва сам да си избереш.
Принципно търся голям телефон, така че 5,5 ми е добре. За камера не ми е фактор защото имам проф. Апарат и камерите не ме инт . Толкова
Цитирай
#16

Ами ти си избрал тогава....
Цитирай
#17

И аз това щях да кажа , взимай го и това е. Освен ако нямаш колебания и за друг модел...


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)