Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo A6000 или Lenovo P70
#1

Здравейте,
Предстои ми покупка на смартфон. Спрял съм се на тези два модела Lenovo A6000 и Lenovo P70. Заслужава ли си да дам повече пари за по-скъпия модел? Също така се чудя дали батерията на A6000 няма да пада твърде бързо? Също така искам да попитам коя от двете батерии ще издържа повече, защото тази на P70 е 4000 mah, но пък той е 8 ядрен ?
Благодаря ви за отговорите предварително и ви желая приятен ден ! Smile 
Lenovo A6000
Lenovo P70
Цитирай
Аксесоари
#2

Бягай от Леново. Изглеждат много добри на статистика, но сглобката им е потресаваща, а камерата - дваж по-гадна.
В този ценови диапазон защо не погледнеш Huawei P8 lite, Samsung Galaxy J5, Motorola Moto G 2015 и Sony M4 Aqua?
Цитирай
#3

Имах за няколко дена Lenovo A6000.Е,няма такава пръчка!Тотално бях намразил Леново.Забиваше,изхвърляше ме от приложенията без причина,а тогава още беше с киткат.Тотално се бях отказал от Леново.Смених още няколко апарата и накрая се върнах пак на Леново,но този път Vibe Z2 Pro.Искам да ти кажа,че до сега не съм се кефил на такава машина!Знам,че не ти се връзва към бюджета тоя модел,според описаното по-горе от теб,но искам да ти кажа ако вземаш Леново,то гледай да е от високия клас.Няколко приятелчета имаха подобни бюджетки на Леново..супер НЕдоволни са.На ниския клас сглобката не е особено добра.Lenovo A6000 имаше много куца батерия,едвам ме изкарваше до 6-7 вечерта,като се има предвид,че не съм играл игри на него.И пак ти казвам аз също се бях отказал от Леново,но след като се докоснах до Z2 Pro мнението ми тотално се промени.А за другия модел p70 нямам преки наблюдения,така че някой друг може да изрази мнение относно модела.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)