Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде да си поръчам нова ОРИГИНАЛНА батерия?
#26

Преди 2 години купих от тях (Ситител) УЖ оригинална батерия за Галакси Нексус - е не беше оригинална!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай
Аксесоари
#27

Ситител продават само оригинални боклуци... не взимайте нищо от тях !!!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#28

Днеска мисля да им дрънна един телефон на Мост да ги питам за цена, че моята се задъхва вече Big Grin На кой телефон е по-добре да звънна- на нормалния или на сервиза?

Sent from my LG-D802

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#29

Колега пиши моля те след, като се чуеш с тях,цена и т.н.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

Звъннах им, те ме свързаха със сервиза и там ми казаха "да не ги питам тях, а да се свържа с официалния сервиз на LG" Big Grin
Та за всеки случай помолих един приятел да се опита днеска да мине през тях и да ги пита на място

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#31

Здравейте вчера си сложих нова батерия купена от jar computers цена 39лв с 2 години гаранция. След 1 ден ползване мога да кажа ,че наистина е оригинална. Досега съм сменил 2 батерии една от ибей и една от ситител. От ситител беше мега боклук. Така че потвърждавам за батерията от jAR . МНОГО ИЗДЪРЖА ЧАК НЕ ПОВЯРВАХ !!!
Цитирай
#32

Те ли ти я смениха и ако да колко ти взеха?
Ако ти си сам си я менял след като го отвори останаха ли следи ?
Цитирай
#33

(2016-11-05, 12:54:24)predator_v_bg написа:  Те ли ти я смениха и ако да колко ти взеха?
Ако ти си сам си я менял след като го отвори останаха ли следи ?

Ами аз си я смених. Както вече писах това ми е 3та подред. Има леки следи от отварянето без тях неможе. Но батерията е бетон вече 3 дена.
Цитирай
#34

Благодаря! Вече знам когато дойде времето от къде да си купя батерията!

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#35

@penata81, A помниш ли от коя година е произведена батерията ? И също така, би ли споделил и screenshots на резултатите (колко часа екран и т.н)?

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#36

(2016-11-04, 18:54:36)penata81 написа:  Здравейте вчера си сложих нова батерия купена от jar computers цена 39лв с 2 години гаранция. След 1 ден ползване мога да кажа ,че наистина е оригинална. Досега съм сменил 2 батерии една от ибей и една от ситител. От ситител беше мега боклук. Така че потвърждавам за батерията от jAR . МНОГО ИЗДЪРЖА ЧАК НЕ ПОВЯРВАХ !!!

Аз послушах този съвет и мноого съжалявам. Батерията на външен вид е много добре и с прясна дата, но Ви съветвам да не си купувате от там!!!
Още в началото ми направи впечатление, че много бързо се зарежда и разрежда, но си помислих че е, защото е нова. Викам си ще изчакам, дано се оправи. След близо месец чакане реших да проверя капацитета и с устройства, които го измерват при заряд:
Уви батерията се оказа пълен боклук... При две три зареждания от около 15% до 100% с различен ток от 0,5А и 1,2А и 0,8А, - пълен капацитет от 1500-1800 мА...
Така че, колеги не купувайте от JARComputers батерия за LG G2!

ПП. Опитах се да получа някакъв отговор от фирмата: Изпратих 2 мейла до сервиза и офиса... Хората мълчат упорито, вече повече от седмица. Хубавото е че поне има гаранционна карта и комисия за защита на потребителите!

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай
#37

Е браво Big Grin Таман вчера я поръчах да ми я доставят във офиса им (тъй като в момента е 29лв). Ще им задам все пак няколко провокативни въпроси пък ще видим дали ще я взема.... Между другото, пиши като има някакво развитие Wink

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#38

Дано си късметлия!
Аз бих и проверил капацитета преди да я поставя в телефона.
Малко е играчка, но пък можеш да я върнеш обратно в 14 дневен срок...

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай
#39

В момента гледам тази оферта :

http://dice.bg/lg-battery-bl-t7-original...-item16711

Някой да има впечатления ?

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#40

Dice предлагат оригинални аксесоари и са със гаранция, ако за това е питането ти.

 
Цитирай
#41

(2017-02-05, 16:29:38)bilikidd написа:  Аз послушах този съвет и мноого съжалявам. Батерията на външен вид е много добре и с прясна дата, но Ви съветвам да не си купувате от там!!!
Още в началото ми направи впечатление, че много бързо се зарежда и разрежда, но си помислих че е, защото е нова. Викам си ще изчакам, дано се оправи. След близо месец чакане реших да проверя капацитета и с устройства, които го измерват при заряд:
Уви батерията се оказа пълен боклук... При две три зареждания от около 15% до 100% с различен ток от 0,5А и 1,2А и 0,8А, - пълен капацитет от 1500-1800 мА...
Така че, колеги не купувайте от JARComputers батерия за LG G2!

ПП. Опитах се да получа някакъв отговор от фирмата: Изпратих 2 мейла до сервиза и офиса... Хората мълчат упорито, вече повече от седмица. Хубавото е че поне има гаранционна карта и комисия за защита на потребителите!

Сега ново развитие по проблема ми с батерията закупена от JARComputers:
1.Първия ми мейл е от 19.01.17 до сервиза без отговор, втория е от 24.01.17 до офис: Хората са ми отговорили веднага(аз обаче не съм го видял между многото спам) , след това на 7.02.17 пуснах нови две писма, тогава ми отговориха и ми се обадиха и по телефона даже!
2.Свалих батерията и в понеделник ще я изпратя в сервиза им.

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай
#42

(2017-02-05, 16:29:38)bilikidd написа:  След близо месец чакане реших да проверя капацитета и с устройства, които го измерват при заряд:
Уви батерията се оказа пълен боклук...

Би ли споделил как точно си направил замерванията и с какъв\какви устройства се прави това,че аз си взех батерия от представители на МОСТ,уж оригинална,но много бързо се предаде. В началото,или по-точно няколко цикъла се държеше прилично,но сега рязко взе да пада бързо, и също забелязах,че се зарежда за твърде кратко време

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#43

Тъй, днеска я взех и я монтирах, обаче имах проблеми при асемблирането.... "Кабела" беше 1 идея по-вдясно и следователно трябваше да го сложа докато платката е във въздуха и след това да го изкривя (за да може "дъното" да влезе в гнездото си) ... Та се надявам това напрежение да не му повлияе негативно Big Grin ... След няколко дни ще дам отзив за батерията (надявам се положителен)

Между другото, преди време на старото ми HTC му бях взел батерия, която се оказа някаква реплика и след месец-два почна да пада рязко (и да гаси телефона), но вместо да се зарежда бързо, тя се зареждаше за 4-5 часа (та ми е интересно вашето явление на бързо зареждане защо се появява (след като в началото е била наред...))

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#44

Аз си ги обяснявам с некачествени материали и спаднал капацитет.

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#45

Втори ден я ползвам и интересното е че се държи по същия начин като старата (2 часа екран) (минаха 3-4 цикъла на разряд и заряд). Не знам дали така трябва, но дано да се оправи Smile

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#46

(2017-02-16, 13:44:40)dancho2000 написа:  Втори ден я ползвам и интересното е че се държи по същия начин като старата (2 часа екран) (минаха 3-4 цикъла на разряд и заряд). Не знам дали така трябва, но дано да се оправи Smile

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Сигурно е менте.... За съжаление.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#47

Аз честно казано не знам колко трябва да издържи батерията без включване на wifi-а (само на 4G) и си направих тест. Относно зареждането, със включен fast charge от ядрото (на 2000mA), се зареди от 3-83% за 1 час (което според мен си е в реда на нещата). Вие как мислите?
[Изображение: d4debca1153cb7c5b3a757df569b2ed9.jpg]
[Изображение: ecf7967857c6017bf9fe869db79cf3bf.jpg]
[Изображение: 7dc3bfa485ab65932d70879a81416e10.jpg]
[Изображение: 52796346b6aea43f9fea89ce497c51a7.jpg]

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#48

И при мен е така. Ако зареждаш акумулатор на кола,то смяташ колко ампера зарежда станцията на час. За пример моята е 3А,тоест акумулатор от 65Ah се зарежда пълно за 21-22часа. По тази логика си зареждал батерия от 3000mA или 3A,с зарядно 2000mA,от което следва да се зареди за поне час и половина. Така бях аз в началото,с телефона,зареждаше се за час и половина,час и четирдесет минути. Ама сега с новата "оригинална" батерия се зарежда за час и правя не повече от три часа екран. Гадове,вероятно с цел не се предлагат читави батерии,иначе не бихме си сменяли телефоните

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#49

Според вас има ли вариант да ми сменят гаранционно батерията,магазина е само за ГСМи. .
Кара до 24часа при умерено позлване, а при повече зор - половин ден, почти на 2г, имам още 2 седмици.
В гаранцията пише, че не влиза.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#50

(2017-02-26, 10:41:19)hakama написа:  Според вас има ли вариант да ми сменят гаранционно батерията,магазина е само за ГСМи. .
Кара до 24часа при умерено позлване, а при повече зор - половин ден, почти на 2г, имам още 2 седмици.
В гаранцията пише, че не влиза.

Трябва да си прочетеш, какво пише в гаранцията. В моята пише, че гаранцията е само за устройството и не покрива батерията.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)