Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Юсб флашка
#1

Телефона разпознава отиджи кабела но не разпознава флашката. Пробвах и с други флашки все същото. Какво да направя?
Цитирай
Аксесоари
#2

Бодвал ли си друго в кабела? Клавиатура, мишка....
И какво се случва като боднеш флашката? Ако очакваш телефона да отвори направо файловете от флашката, няма да стане така.

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#3

При бодванена кабела исписва усб устройството е свързано а след включването на флашката нищо не става. При същите действия на  СГС 5 направо ми отворя съдържанието на флашката. С други устройства не съм пробвал.
Цитирай
#4

Мисля, че проблема е във файловата система на флашката. Моят S3 разчита FAT/FAT32, предполагам и exFAT. Но не и NTFS. При S5 явно ситуацията е друга.
Цитирай
#5

При моята S3 която и флашка да бодна веднага я отваря , не съм имал проблеми. Пробвал ли си кабела на друг телефон ?

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#6

А вие знаете ли, че S3 Neo НЕ подържа Usb Host ? Демек, не подава никакво напрежение през micro usb порта. Трябва ти y-otg кабел.
Цитирай
#7

Тук се говори за S3, не за S3 Neo.
Цитирай
#8

Благодаря ви разбрах . Телефона наистина е
Neo но понеже не е мой забравих да питам. Вече знам решението. Много се извинявам.
Цитирай
#9

Телефона ми разпозна веднага андройд флашката,но аз я форматирах без да се усетя преди да я форматирам да запаметя файловете на нея и сега вече не ми я отчита.Сега пробвам папката андройд от телефона да я кача на флашката,за да видя дали ще я разпознае!Може ли да помоля някой от хората,където имат такава андройд флашка да ми качат в някой сайт файловете на нея където са,за да мога ги кача на флашката и да видя дали ще ми тръгне

Apple Iphone 11 Pro Max (256GB) Silver
Apple Iphone 7 (256GB) Jet Black
Цитирай
#10

Каква е тази андроид флашка,колега?Да не би да става дума за обикновена флашка,която след формат телефона не я чете?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#11

Аз залагам на 3г "флашка"

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#12

Я дай снимка на тая флашка че нещо не се разбира какво точно имаш предвид.....

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)