Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия за С2-плюс
#1

Колеги здравейте ! Имам следния проблем със Galaxy S2-plus. От известно време батерията се представя адски зле.  При изключени мобилни данни, намалено осветление на дисплея, разговори не повече от 15 минути на ден, батерията държи точно 11 часа !Телефона е на 11 месеца... Ако включа мобилните данни, максимум 4-5 часа. Намерих във един сайт батерия която е 2800mah, и се чудя дали тук някой от вас не е със подобна ? За да сподели как се представя телефона със въпросната батерия... Защото съвсем сериозно се замислям за нов телефон.. Благодаря предварително ! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

@Marinnn, проблема може и да не в нея, а от някакво приложение. Почистващи, оптимизиращи програми има ли качени на телефона?

 
Цитирай
#3

(2015-11-09, 23:11:04)NoMaD написа:  @Marinnn, проблема може и да не в нея, а от някакво приложение. Почистващи, оптимизиращи програми има ли качени на телефона?

Не няма подобни приложения. Единствените приложения които имам на телефона са Facebook,Messenger и 8ball Pool. Винаги изключвам мобилните данни когато не го ползвам. Разговори максимум 20 минути на ден...
Цитирай
#4

Пусни един скриншот за статистиката на батерията.

 
Цитирай
#5

Аз така се ядосах на тази батерия и изключих от употреба всяко приложение без значение за мен и махнах доста. Вече телефона държи два дена. Преди-не изкарваше и 15 часа.
Цитирай
#6

Аз съм с галакси с2 и преди няколко дни си купих оригинална батерия понеже старата издаде багажа, та батерията е ужасна.Преди бях с неофициалния лолипоп, а сега се върнах на китката. За 10минути ровене в Интернет батерията пада с 3-4%, да не говорим, че понякога само да погледна колко е часа и батерията отново пада сравнително бързо.Имам само 2-3 приложения в телефона. Някой има ли идеи на какво се дължи?
Цитирай
#7

Ромът може да не е добър, кърнела също. За да не искаш да ти пада батерията на телефона просто трябва да го ползваш само за разговори, иначе всеки ден си е в зарядното, та понякога и по два пъти на ден ми се е случвало ..
Цитирай
#8

(2015-11-13, 14:26:41)ani1699 написа:  Аз съм с галакси с2 и преди няколко дни си купих оригинална батерия понеже старата издаде багажа, та батерията е ужасна...
За оригиналната подсилена батерия ли става въпрос? Smile

 
Цитирай
#9

Моя започна да ТОПИ батерията от О ДУМИ!!!
Деинсталирах я и готово! Вече всичко е, ОК. Ако и ти имаш О ДУМИ, другия ти вариант е да спираш процеса.
Цитирай
#10

@radko1981, играта "О! Думи" изисква включен wi-fi или включени мобилни данни, за да играеш играта, нормално е да ти точи доста от батерията.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#11

(2015-11-18, 13:19:04)NoMaD написа:  За оригиналната подсилена батерия ли става въпрос? Smile

От тозй сайт я взех.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#12

Като видях цената ме наведе на мисълта, че това е някое китайско произведение дето не отговаря хич на написаните mAh. Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)