Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Автоматично спиране на DATA/WI-FI
#1

ЗДРАВЕЙТЕ колеги,днес цял ден ровя из нета и  плей стор да намеря програма която да ми спира мобилния Интернет след като дисплея огасне и не ползвам телефона повече от 5 мен а само да се включва от време на време да получава информация ако някой ми е писал. Примерно на всеки 20 мен.
Всяка програма в плей стор съм изтеглил,инсталирал и пробвал но нищо. Ако някой, знае такава и как се настройва моля да сподели. 
Аз съм със Nexus 4 custom rom  AND kernel. Благодаря.

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай
Аксесоари
#2

Greenpower?

 
Цитирай
#3

Сложих я уж я нагласих но пак не изключва. С фрее версията съм. На htc one m8 като не го ползвам спира само DATA i WiFi и като светна дисплея няма иконите горе и след 2-3сек се канела към което може. А тук остава каменната постоянно и не изключва.

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай
#4

С коя версия на ОС си?

 
Цитирай
#5

С custam ROM CHROMА 6.0 + Hellscore B87. - но сега намерих и инсталирах GREEN POWER PREMIUM 9.18.1  и я  нагласих както искам аз и ще видя дали има разлика и дали работи . Изтрих ФРЕЕ версията . Наистина програмата е много хубава и голямо благодаря колега NoMaD  че ме светна за нея . Ако трябва някакви по специални настройки  който знаеш ако не ти е проблем да споделиш. благодаря още веднъж.

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай
#6

По специални настройки няма, но ако си свалил кракната версия може след 1-2 дена да спре да работи и да ти иска регистрация.

 
Цитирай
#7

free версията бива ли я ....тази дето я дръпнах уж не пише да е кракната .

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай
#8

Става въпрос за премиум версията - тя е платена. А и free версията няма опция "дневен-нощен" режим.

 
Цитирай
#9

Махнах пиратската нещо крайна още на първата минута след махането от зарядното. Сега съм с фрее, платената вс ОК ли е да си я купя.

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай
#10

Свали си кракната от 4PDA, ползвай колкото може и вече ако ти върши работа - тогава.

 
Цитирай
#11

Можеш ли да ми пуснеш линк.?благодаря

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай
#12

От тапата няма да мога. А и регистрация там трябва да имаш за сваляне на файлове.

 
Цитирай
#13

И аз нямам, а е то 8 лв. Ще си я взема само да видя дали работи добре днес.

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай
#14

По-късно днес ще ти пусна линка на ЛС, когато стигна до компютъра.

 
Цитирай
#15

много благодаря колега . за сега се представя добре фрее версията .

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай
#16

@BeG1nn3r, имаш ЛС. Wink

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)