Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nexus 5X / HTC One M8s / Xperia Z3 Compact
#1

Здравейте. Мисля дали да преподпиша с Теленор за един от тези модели. Споделете мнението си. Според мен най-добрият избор е Nexus 5X, естествено. Обаче е само с 16GB ..

Някой може ли да каже колко е свободното пространство от тези 16 GB?

Изисквания: Да не е голям (затова съм включил Xperia-та), добра батерия и плавна работа.
Ако обаче Nexus-ът си струва, може би бих направил немалкия компромис за разбера, който ми е много неудобен честно казано.
Цитирай
Аксесоари
#2

16 гб определено не си струва според мен. Апликацийте стават все по голями и ще имаш проблем дългосрочно. Аз съм с нексус 5х 32гб. Преди това имах 3години нексус 4 и последните месеци не можех да упдейтвам апликации защото нямаше място при положение,че имах на него само 50 мп3 и няколко снимки. Все пак ти знаеш най добре как използваш телефона,но за мен 16гб е малко. Иначе нексус 5х е перфектен и знаеш,че поне две години няма да се притесняваш за ъпдейти на софтуера. Моя нексус със всички апликации използва около 4.5гб това е без игри и други глупости.
Цитирай
#3

Какво ще кажете и за S6 / Note 4 ? Те са с повече вътрешна памет и дори повече RAM..
Цитирай
#4

Ще си позволя да изкажа мнение за нексуса и аз, като фен на чистия андроид.Според мен не си заслужава поради няколко причини.Първо, цената му е висока а хардуера му не отговаря на нея.Вярно, че ще му е достатъчен, защото е Нексус, и все пак...Телефона е голям, което е обективно и грозен, което разбира се е субективно.Това дето мяза на стерео говорители, всъщност не е.Камерата няма оптична стабилизация.Паметта е малко / шестнайсетицата /.Въпреки, че повечето хора хвалят дисплея, според мен е недостатъчно ярък, с не особено добри ъгли на видимост и леко мътнеещ.Понеже тази година нексусите са два, според мен гугъл може да му отрежат поддръжката на този по-рано.Единственият сериозен плюс си е чистия андроид и ъпдейтите.
Лично мнение.
Цитирай
#5

Добре. Давам предимство на S6 засега заради сравнително компактния дизайн.

Някой може ли да каже 32 GB версия на Galaxy S6 реално колко свободно пространство има?

Едит: Хах .. цели 10GB са му напълнили от Samsung, смешна работа.
Цитирай
#6

23 гиги някъде

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#7

Да, да. Току-що видях. Това е смешно направо.

Последно се спирам на Galaxy S6 / Nexus 5X, мнения?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)