Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi Band 1S
#1

Xiaomi Mi Band 1S: почти идеален фитнес-тракерът с пульсометром на продажба

Mi Band 1S — това е модифицирана версия, но не и за второто поколение на тракери Xiaomi. Простота, функционалност и достъпност — това са козове, които водени от китайските специалисти при създаването на разглеждания на устройството

[Изображение: 9.jpg]

Гледане на видео https://www.youtube.com/watch?v=LqOxj-XSKdo
Цитирай
Аксесоари
#2

Miband 1S $19.99 в TinyDeal и безплатна доставка ,Хіаоmі Міbаnd 1Ѕ - Caмo ceгa нa cпeциaлнa цeнa $19.99. Oгpaничeнo ĸoличecтвo oт 100 бpoйĸи нa дeн. Opигинaлнaтa цeнa e $29.99, Πoceтeтe cпeциaлнaтa пpoмo cтpaницa и взeмeтe ĸoд зa oтcтъпĸa.
[Изображение: 1_flash_9589_image.jpg]
Цитирай
#3

Дали може да се разчита, че в TinyDeal са коректни? Аз лично до сега всички xiaomi продукти съм ги пазарувал от проверени сайтове, не и от там...
Цитирай
#4

Честно да ти кажа вчера си направих първата покупка на точно този продукт. Ще кажа как са нещата като пристигне стоката
Цитирай
#5

Купувал съм 3-4 Mi band-a + няколко цветни каишки от там.
Оригинални са, всичко е точно. А ако пращат и от ЕС идват и сравнително бързо
Цитирай
#6

Note: This item will be on sale for $9.99 during 21:00-22:00 GMT +8 with limited quantity from November 17th-19th. First Come First Served!

Highlights

Това е адреса: http://www.geekbuying.com/item/Original-...52476.html
Цитирай
#7

Сега ще се появят поне двама ,които компетентно ще се изкажат ,че само ибаугой и шаомифор сейл са единствените и незаменими на света сайтове за пазаруване на xiaomi. Tiny deal са си абсолютно читави - все пак цяла Русия от там пазарува.

Xiaomi Redmi Note 9s
Цитирай
#8

redsys@ Тоя линк дето си го дал няма нищо общо с новата Mi Band 1s !
Това е  ъпгрейд версията на старата гривна, при която диодите светят само в бяло

lukather@ до сега никой не е казл нищо лошо за гривните от tinydeal, напротив.

lukather

lukather
Цитирай
#9

(2015-11-19, 00:32:57)rumo написа:  redsys@ Тоя линк дето си го дал няма нищо общо с новата Mi Band 1s !
Това е  ъпгрейд версията на старата гривна, при която диодите светят само в бяло
ukather

lukather

      Така е, всъщност там е и по-новата версия на тази (предната снимка) ,но няма особено значение. Постнах линка тука,защото вероятността някой да го види и да се възползва от суперпромоцийката е по-голяма .Според мен ,разбира се.
Цитирай
#10

Тъй като гривната се води Пре ордер си писах със съпорта на TinyDeal и казаха че след 30.12 ще я получат и съответно изпратят.
Ако някой е поръчал от другаде и вече я има при себе си - Честито Smile
Цитирай
#11

ако някой я види в наличност в някой бг сайт може ли да сподели в темата, ще съм много благодарен Smile
Цитирай
#12

Няма смисъл. Ще е над 50лв сигурно с този курс на долара..
Цитирай
#13

Моята дойде вчера, ама сега пък нямам телефон към който да я вържа Bu
Цитирай
#14

Здравейте!
Днес ми пристигна и моята 1s. Радвам се, че ми стана, тъй като китката ми е голяма. Купих я от Shenzhen Top One и дойде за точно 14 дни от деня на поръчката. Свалих и Mi Fit от гугъл плей, направих всички настройки. Обаче от никъде не мога да видя премерването на сърдечния ритъм и статистиката... Някой да даде жокер, ако може... много ще съм благодарен... Mi Fit-а е уж последната версия, пък дори няма екран за HR monitor...
Цитирай
#15

Извинявай за въпроса, ама сигурен ли си, че е 1s?
Цитирай
#16

Версията в google play е стара затова няма тази опция,изтегли последната версия на приложението!
Ето линк:
http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-tech...-download/
Аз използвам последната версия от 4pda:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry34467369

PocoF2Pro
Цитирай
#17

@suffer -да, сигурен съм, че е 1S Smile

@ saintgeorge благодаря ти. свалих я и тръгна като хората. намерих разни сайтове, където пише, че трябва да се ъпдейтне ми фит-а, ама никой не се сеща да каже да не си го ъпдействаш от плей стор-а... Smile сега ще чакаме ъпдейт с постоянен мониторинг на сърцетуп-а Big Grin
Цитирай
#18

Честито, колега! Да споделиш колко кара батерията. Smile

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#19

Ще споделя моят 3 дневен опит с новата гривна Mi band 1S

Вързна е към Iphone 6+ и за разлика от колегата по-горе нямах никакви проблеми с версията на приложението.
Явно в app store на apple дори и андроид приложенията се обновяват по- често от тези в гугъл

Батерията се държи нормално - 12% ми е загубила за това време (4% на ден) , при по 15-20 измервания на пулса на ден.
Сложена е да вибрира при всяко входящо обаждане ( вибрация за приложенията при iOS не се поддържа)
При такъв разход с толкова замервания на пулса живота на гривната ще е 25 дена, което си е добре.

Относно пулсомера, който е единствената причина за смяна на гривната с новата версия - измерва що годе коеркто, независимо дали ръката е в  хоризонтално положение или във вертикално. С около 2 удара на мин +/-  Няма нужда дори да се притяга гривната по-силно по време на мерене, дори напротив, като я притисна с ръка измерва  грешно.

Рядко, на около 5-6 замервния ми дава отклонения над 10 удара/ мин. Е има понякога и фрапиращи от по над 50/ мин.
При движение  и рзклащане на ръката  отконенията обаче са по-големи и рядко измерва вярно.
Точно поради тази прична най-вероятно липсва продължителното измерване на пулс - ще дава много грешки.

Има функция да се измерва переодично пулса по време на сън, но в статистиката за спането,  а и никъде другаде не можеш да видиш какъв ти е бил пулса по това време! Изключих го още след първата вечер.

Определено в софтуерно отношение трябва да развият приложението още доста. Сега, за да измеря пулса трябва да спра да бягам, да си извадя телефона от джоба, да намеря самото приложение и опцията му за hart rate senzor...
Mалко ми е по-лесно да си го измеря сам с ръка, пък и ще съм сигуре, че е вярно.

Искам да има опция за продължително постоянно замерване, независмо че ще е малко неточно и да мога да задам на гривната при достигане на точно определен пулс да вибрира - примерно при достигнат най висок пулс от 160 да извибрира веднъж, при спад на 120 два пъти, за да мога да поддържам ритъм.

С две думи на този етап, ако имате старата гривна покупката на новата според мен е  безсмислено.
Трябва още работа и ъпгрейд по нея, за да е пълноценен фитнес тракер
Цитирай
#20

Направо ме отказа Smile
Добре че само 19.99 ми излиза моята
Цитирай
#21

Здравейте,
сдобих се и аз със 1S, но имам проблем с подкарването на функцията за мерене на пулс.

Свалих Mi Fit_1.7.811, имам вече Heart rate в менюто, но дава "Pair Mi Band Pulse" и съответно не мери нищо. Гривната иначе е пеърната, другите функции работят. Firmware версията е 4.15.11.20 МI1S.

Много ще съм благодарна за идеи.

edit:

Решението е unpair/pair на гривната СЛЕД като е инсталиран новия апп.



Цитирай
#22

(2015-12-08, 17:09:31)saintgeorge написа:  Версията в google play е стара затова няма тази опция,изтегли последната версия на приложението!
Ето линк:
http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-tech...-download/
Аз използвам последната версия от 4pda:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry34467369

линка http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry34467369 вече не е активен където отваря страницата и после кликам и ми казва файла е изтрит или преместен

Huawei Mate 10 pro Gray DS
Цитирай
#23

@dimodimov89, всичко си там - просто без регистрация не можеш да сваляш файлове.

 
Цитирай
#24

https://www.dropbox.com/sh/y1gy5yaik9ixg...G-Qna?dl=0
Цитирай
#25

(2015-12-11, 15:46:27)detresfa написа:  Здравейте,
сдобих се и аз със 1S, но имам проблем с подкарването на функцията за мерене на пулс.

Свалих Mi Fit_1.7.811, имам вече Heart rate в менюто, но дава "Pair Mi Band Pulse" и съответно не мери нищо. Гривната иначе е пеърната, другите функции работят. Firmware версията е 4.15.11.20 МI1S.

Много ще съм благодарна за идеи.

edit:

Решението е unpair/pair на гривната СЛЕД като е инсталиран новия  
А как е батерията на телефона като е пуснат блутота поснат постоянно бързо ли пада.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)