Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стоково рекавъри?
#1

Съжалявам ако е обсъждано, но не намирам темата. Някой може ли да ми даде стоковото рекавъри за телефона. Нещо не мога да сваля файла от линка в XDA Sad
Цитирай
Аксесоари
#2

Сега с кое рековъри и кой ром си?

D_coffee
Цитирай
#3

Стоковото. Нищо не е пипано по телефона до момента освен че го рутнах през Один.

Андроид 4.4.2

I9301IXXUAOD2
Цитирай
#4

И защо ти е стоковото рековъри щом си стоков?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Ти си си със стоковото рековъри.

D_coffee
Цитирай
#6

Искам преди да започна да го пипам да имам под ръка стоковите ром и рекавъри. Телефончето е гаранционно към Вива. Това достатъчно ли е като обяснение
Цитирай
#7

Стоковото рековъри се инсталира само като флашнеш стоков ром с Один тоест не ти е нужен отделен файл само за рековърито.

D_coffee
Цитирай
#8

Гледам някакво упътване, за връщане към фабрично състояние, в което процеса е описан така

1. Reset Binary Counter
2. Flash Stock Recovery
3. Device Wipe
4. Flash Stock ROM
5. Done!

тоест възстановяване на рекавърито е отделна стъпка. Какво не схвашам?
Цитирай
#9

Няма нужда от отделен файл на стоково рекавъри, с  влашването на стоков РОМ си се инсталира и стоково рековъри.Ако имаш къстъм рековъри, след като флашнеш стоковия РОМ, ще имаш и стоково рекавъри.
Цитирай
#10

Благодаря! Явно упътването за възстановяване на телефона до заводски статут не са точни.
Цитирай
#11

Защо не пуснеш линк към мястото където си чел това?
Цитирай
#12

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s...y-t2323847

Сега виждам че всъщност упътването е конкретизирано за i9300, но връзката към него тръгва от страницата на НЕО та за това не съм обърнал внимание. Все пак не би трябвало да има разлика между начина на възстановяване на настройките между двата модела.
Цитирай
#13

За какво ти е упътване? Като сложиш stock ROM с Odin ти се връща и stock-овото recovery - толкова е "трудно".

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)