Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон и оператор
#1

Привет, имам няколко въпроса ,понеже теленор ми спряха картата защото не бях платил няколко месеца защото бях в чужбина и не можело отново да ми я активират трябваше да платя всички такси и неустойки до края на даговора Bu и реших да не се занимавам повече   със тях .Въпросите са ми следните кой от двата оператора да да избера вива или мтел може да кажете предимства и недостатаци и главно дали сте доволни,другия ми въпрос е при подписване на нов договор мога ли да взема телефон на изплащане и ако може да ми препоръчате телефон + такса на нещо около 20-40 лв намесец .Искам да има минути към всички и тела да е 5 инча марки не ме интересуват и да има някакви мб-ти .

Nokia E66-->Xperia Tipo-->Xperia X8-->Samsung Galaxy Y-->Huawei G6-->Htc Desire 820--> ? 
Цитирай
Аксесоари
#2

Би трябвало да можеш да си вземеш телефон, но колкото по-модерен телефон, толкова по-голяма такса ще плащаш. Като за начало може да ни кажеш за какво ще го ползваш този телефон? Dual sim или не?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

При Мтел като нов абонат телефон на изплащане няма да ти дадат. И при Виваком май е така. Иначе и двата оператора имат планове за твоите изисквания. Мтел е с по-бърз нет, а Виваком е с по-добро покритие. Всичко зависи от местоположението ти и от миткането ти из БГ! На изплащане би могъл да вземеш от технотата, както и от много онлайн магазини. За изплащането не го считай като проблем на операторите, все пак искат да се застраховат.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)