Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia M2 СИМ
#1

Здравейте, искам да попитам какво от много време имам проблем с обхвата на мобилния оператор аз съм на Виваком, значи губеното на обхват почна още като почнах с андроид устройство и първия ми беше Sony Xperia E мислех че има проблем самия телефон така че го смених с друг с нов Sony Xperia M2 на пръв поглед всичко ок но след време и той почна да се изключва сим кард и да ми показва че нямам сим кард , и след като рестартирам махна и поставям пак карта тръгва пак и тоя път реших че е дефектна сим кард и затова отидох да ми я сменят  и пак ми се изключва сим кард нямам вече на идея какво може да бъде при наличие на нов тел и нова сим кард , възможно ли е да има някакъв брояч за активност на сим кард ? и също така ми се изключва бързо сим кард като пусна и след 20-30 мин спра мобилния интернет. Освен брояча може би да е от мобилната клекта но малко вероятна че само при мен е така. На сервиз няма смисъл да го занеса 100% съм сигурен че само ще си хварля пари напразно и да ми кажат че му " няма нищо на тел " но наистина неприятно постоянно да гледаш имаш ли обхват или не. Забравих да спомена телфона е преисталиран и няма никакви приложения нито гоогле акаунт 

 Благодаря предварително за съветите
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)