Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Януари 2016 - Android 6.0 Marshmallow
#26

Не само, че е за Ф ами е и инцидент. Най-рано Февруари Март според мен, но данонда греша де. Ако наистина са вкарали новите функции на ноут 5 и тъчуиза ще е жестоко! Smile

SGS2, SGS3, SGS5, Note 4, SG S7edge  & Samsung Tab S 10.5 LTE, Galaxy S9+
Цитирай
Аксесоари
#27

И какви са тези нови функции,освен разширения контрол   над приложенията ?
Цитирай
#28

За F са почнали да ги пускат има видео в youtube Smile
Цитирай
#29

Добър вечер и за много години Smile Понеже съм собственик на скромния SAMSUNG GALAXY J500FN и го видях в спискъка но още чакало одобрение някой знае ли нещо по-конкретно за него?
Цитирай
#30

Аз лично не бързам за никъде,кога го пуснат - тогава Smile
Не ми е живото спасяващо
Но пък м/у другото започнах да се оглеждам за Note 6,някой знае ли нещо?
В нета пишат почти нереални неща и характеристики за него Smile

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#31

Аз супер много бързам да го пуснат. Безумния гугъл плей сървис дрейн ме подлудява.
Да видим какво ще пуснат. Имам неприятното усещане, че ще пуснат гнуседн, долен ъпдейт, който да ни накара да ъпгрейднем.
А и пътя, по който тръгнаха с COJ5 самсунг, ми се струва безумен. Заключен буутлоудър и невъзможност за даунгрейд. Така че съветвам да не се бърза с ъпдейта на 6.0, а да се изчака малко отзиви как се държи.

Choosing...
Цитирай
#32

И без това преполвихме гаранцията. Като не ни хареса 6.0 ще има root и къстъм ромове колкото щеш.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#33

Че аз съм руутнал от векове, но не е в това въпроса. Вече искам телефона просто да ми работи, а не да се смажа от флашване, докато го направя поносим.

Choosing...
Цитирай
#34

[attachment=7773]
Февруари ще е,окончателно
Интересното е,че и SGS4 и Note3,най- вероятно ще бъдат обновени до последна версия тази година
Самсунг този път са доста щедри
Цитирай
#35

Да бе, те такава снимка бяха пускали вече. Как може да им вярвате не знам Smile Когато, тогава...
Цитирай
#36

И аз не мога да разбера как може да вярвате на снимки? Утре ще направя една таблица с каквито искам модели и актуализиции, ще включа Note 1 за Marshmallow, ще я снимам и ще я пусна тук, а може и ноктите да си лакирам за снимката. Аз лично не бързам. Гледам отзиви от колегите, които го имат - за щастие всички са довлни, а в LG G 3 секцията почти няма лош коментар, което ме кара да се надявам, че актуализацията ще е добра.
Цитирай
#37

Олее колко много негативизъм и песимизъм ври тука...то да отчаете човек за всичко ....страшни сте ей Smile
Цитирай
#38

Да бе, да S4 и Note 3 няма как да получат след като одавна са прескочили двете годинки през които се актуализират устройствата на Самсунг. Що се отнася за Note 4 и Marshmallow когато дойде тогава, по важно е да е изпипан както трябва, а не както Lollipop и досадните бъгове които бяха в първите му версии!

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#39

@lost in - след 5 години опит със самсунг, мога да ти кажа, че ъпдейтите не носят положителни неща. Не съм песимист, а реалист. Всеки ъпдейт е скапан. Телефоните на самсунг работят най-добре със софтуерната версия, с която са излезли на пазара.
Едно нещо оправят, но скапват 5 други.

Choosing...
Цитирай
#40

@Sloona не съм съгласен теб!
Няма как да е съглася с такова крайно мнение относно системните актуализации!
Добре че ги обновиха SGS2 и SGS3 , че ми беше омръзнало да им вадя принудително батериите!
Да не се правим на по големи турци от ходжата Smile
Цитирай
#41

Аз не съм турчин, не знам за теб.
Може ти да не ги ползваш правилно, на мен батерия не ми се е налагало да вадя никога, освен ако аз не го прецакам.
Ноте 4-ката ми с 4.4.4 беше звер. С 5.1.1 само дето няма лаг в ресент апс, но пък имам 30% по-малък живот на батерията.
Сега в 6.0 ще ми върнат тези 30% и ще кажат, че много са направили. Не виждам какво ще ми донесе ъпдейта.

Choosing...
Цитирай
#42

То ще стане чудо ако оптимизират батерията при 6,0 с 30% спрямо 5.1.1.
Цитирай
#43

(2016-01-06, 17:51:58)lost in написа:  Февруари ще е,окончателно
Интересното е,че и SGS4 и Note3,най- вероятно ще бъдат обновени до последна версия тази година
Самсунг този път са доста щедри

Доколкото виждам в таблицата там пише за въпросните два модела - not approved - демек не одобрено.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай
#44

Според посочената по- долу статия, актуализацията за нашите модели ще е налична през месец февруари.

http://www.gospelherald.com/articles/614...sprint.htm
Цитирай
#45

Аз не се надявам много за Февруари, тъй като все още няма 6.0 за миналогодишните флагмани ...

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#46

E то някой надявал ли се е?
Май/Юни е реалистично.

Choosing...
Цитирай
#47

Когато Note 4 беше флагман с Kit Kat, Lollipop дойде чак Юли. А до тогава по - стари модели вече го бяха получили. Но и аз не вярвам скоро да дойде. Направо за морето да му е топло.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#48

При положение, че е и последен официален ъпдейт за нашия телефон и аз не вярвам от Самсунг да бързат да го пуснат.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#49

(2016-01-18, 13:18:38)marinms написа:  Когато Note 4 беше флагман с Kit Kat, Lollipop дойде чак Юли. А до тогава по - стари модели вече го бяха получили. Но и аз не вярвам скоро да дойде. Направо за морето да му е топло.

Само че всъщност излезе на 11 февруари..

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1087965
Цитирай
#50

Да. Прав си. Но този вариант с който повечето бяха доволни (5.1.1) дойде Юли.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)