Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Януари 2016 - Android 6.0 Marshmallow

С последният полски софт, телефона ми стана по-студен и с една идея по-добре от към батерия, Лаг също няма. При вас как е?
Цитирай
Аксесоари

(2017-05-29, 13:06:21)ivanov_km написа:  С последният полски софт, телефона ми стана по-студен и с една идея по-добре от към батерия, Лаг също няма. При вас как е?

Благодаря за отзива. Някой друг няма ли да сподели повече инфо?

Galaxy Note 4, A510F 2016, Galaxy S4, Galaxy Nexus, HTC HD2, Nokia N73, Siemens S75, Siemens M55, Siemens M50, Alcatel OneT DB, Panasonic GD52. резервен - Nokia с фенерче!
Цитирай

Аз съм с последния български. До преди да го сложа телефона грееше сериозно около камерата при браузване на 4g, а сега няма и помен от това.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Определено има подобрение и при мен греене не се усеща.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

При мен за сега няма разлика Smile С какво си товарите телефоните, че греят?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Ами през данни актуализирай няколко приложения през google play, браузвай активно през Опера и на 10-та минута ще усетиш как екрана в горната 1/4 става по-топъл. Тук не говорим за горещина, а за една определено по-топла зона. Активното ползване на фейс месинджъра и на фейса също водят до загряване на устройството поне при мен.
Цитирай

При мен няма никакво загряване. Само като играех фифа едно време, но тя си е тежка графика, процесор, рам...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Не знам как е при вас с последният софт, но при мен батерията е чук!
Цитирай

Някой с последна версия на софта има ли проблем като ъпдейтва гугъл мапса пак до последна версия? С ноут 4 съм.
Цитирай

Нямам такъв проблем аз.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Ако на някой му трябва, качил съм последния Полски ROM в Google Drive.

Можете да си го изтеглите от ТУК.

Успех!
Цитирай

Има ли разлика с българския?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

@diego Armando - Доколкото знам не, единствената разлика, която ми е известна е, че когато има нова версия, полския ром почти винаги я получава първи.

Доколко това е добре е въпрос на лично мнение.

Знам, че много хора от форума използват именно този ром, а сигурно има хора, като мен, които са руутнали. Тъй като е невъзможно да се обнови апарата OTA, когато е с root изтеглих версията и я качих в Google Drive. Целата е да спестя време на някой колега, за да не я от тегли от sammobile, където ако не си платен клиент има ограничение на скоростта за сваляне.

Поздрави
Цитирай

(2017-06-12, 14:17:14)TheFixer написа:  @diego Armando - Доколкото знам не, единствената разлика, която ми е известна е, че когато има нова версия, полския ром почти винаги я получава първи.

Доколко това е добре е въпрос на лично мнение.

Знам, че много хора от форума използват именно този ром, а сигурно има хора, като мен, които са руутнали. Тъй като е невъзможно да се обнови апарата OTA, когато е с root изтеглих версията и я качих в Google Drive. Целата е да спестя време на някой колега, за да не я от тегли от sammobile, където ако не си платен клиент има ограничение на скоростта за сваляне.

Поздрави
Благодаря за информацията! Wink

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Има нова кръпка на софтуера от днес.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

Да ги таковам у кръпките... Слагам я да видим...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Model SM-N910C
Model name GALAXY Note4
Country Bulgaria
Version Android 6.0.1
Changelist 9186796
Build date Tue, 30 May 2017 06:19:21 +0000
Security Patch Level 2017-06-01
Product code BGL
PDA N910CXXS2DQF1
CSC N910COXX2DPI2

Свали

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Сложих е вече но ще ми трябва малко време да видя как е. Чудя се какво толкова кърпят и не беше ли по-добре направо да ни истряскат 7-та като компенсация за Нот5 и Нот7. Нот 5 не се пусна на всички пазари, а за 7-та фиаското е ясно!
Цитирай

За актуализацията пише, че носи поправки за 96 уязвимости в операционната система Android, както и поправки на 23 грешки в софтуера на Samsung. Също кръпката носи подобрения за енергийна ефективност, оптимизации за управление на паметта, производителност и подобрения в стабилността. Брей, че много подобрения то няма да има нужда от нугата като гледам. Big Grin  М/у другото като стана въпрос за Android 7.0 Nougat, S5 Neo ще я получи, а ние не срамота!

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

(2017-06-22, 19:16:10)GT написа:  За актуализацията пише, че носи поправки за 96 уязвимости в операционната система Android, както и поправки на 23 грешки в софтуера на Samsung. Също кръпката носи подобрения за енергийна ефективност, оптимизации за управление на паметта, производителност и подобрения в стабилността. Брей, че много подобрения то няма да има нужда от нугата като гледам. Big Grin  М/у другото като стана въпрос за Android 7.0 Nougat, S5 Neo ще я получи, а ние не срамота!
Ние сме си добре. Това е повече от флагмен! Ноут 4 е железен. Между другото благодаря за инфото за кръпката, къде ги четеш тези неща?!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Така е колега, както се казва това е последния истински флагман на Samsung със сменяема батерия! Иначе инфото го чета от Sammobile

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Може и да си внушавам, но като че ли обхвата на 4g ми стана по-слаб след ъпдейта. У дома където винаги ми е бил пълен сега е на 1-2 черти. През уикенда ще ударя едни заводски настройки и дано да се оправи.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2017-06-22, 19:16:10)GT написа:  За актуализацията пише, че носи поправки за 96 уязвимости в операционната система Android, както и поправки на 23 грешки в софтуера на Samsung. Също кръпката носи подобрения за енергийна ефективност, оптимизации за управление на паметта, производителност и подобрения в стабилността. Брей, че много подобрения то няма да има нужда от нугата като гледам. Big Grin  М/у другото като стана въпрос за Android 7.0 Nougat, S5 Neo ще я получи, а ние не срамота!

Щом тестват  s5 neo това означава че и ние ще го получим.
Цитирай

Може ама не вярвам S5 neo e от 2015, а нашият Ноут4 е от 2014 и си е получил всички възможни ъпдейти.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Забелязах че излиза едно Бутонче dismiss след като падне батерията на 25% при зареждане на телефона по някой път пак излиза, както и при прехвърляне на дани от компютъра .
Въпроса ми е ,дали има начин да се премахне напълно по някакъв начин без руут ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)