Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Януари 2016 - Android 6.0 Marshmallow

Мда....Дракона ще получи ъпдейта преди нас.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
Аксесоари

Нека да получат това е добра новина...но много ме вълнува теми дали ще има за нас с новия ъпдейт???
И кога ще имаме Samsung Pay?

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

То като гледам нищо специално,поне нещо да бяха променили интерфейса ей така за разнообразие...

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай

Това на мен ми се струва доста фалшиво, не намирам за такъв ъпдейт в сайтовете като sammobile ili live.samsung-updates. Може и да няма логика, обаче ромовете, които излизат за s6, note 5 или s6 edge са направени Февруари или Януари 2016, а това 24.12.2015, така чееее......
Цитирай

Много е вероятно да е бета версия за тестъри, недовършена или нещо подобно. Или да е фейк, както пишат в темата.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Това тука какво ще рече: http://www.sammobile.com/2016/02/27/sams...artphones/

Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy S8
Цитирай

Ще рече,че ъпдейта е да запуши дупки по сигурността, не е маршмалоу
Цитирай

За нас другият месец вече сериозно
http://www.phonearena.com/news/Samsung-G...it_id78910

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

N910G ще го получат април,а за останалите не се знае кога.
Цитирай

На лято може и да го получим. Този път наистина прекалиха, ще дойде време за следващата версия ние още М няма да сме получили.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Спокойно. Докато получите М телефоните ви ще са я в някой шкаф я в децата ви. Не че аз съм по различен де Big Grin То не беше януари февруари март... така ще иде до декември 2023та Big Grin

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

Да не стане работата само чакане, чакане, чакане и накрая като дойде ъпдейта.......правим тема "как да се върна на 5.1.1" Big Grin
Цитирай

Аз нямам кой знае колко големи очаквания от предстоящият ъпдейтдо 6.0

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Да се надяваме да има подобрения,все пак го чакаме от доста време..и дано да не се налага да правим тема за връщане към "5.1.1"

Samsung Galaxy Note 4 Bronze&Gold Stock 6.0.1
Samsung Galaxy S9+ Sunrise Gold
Цитирай

[Изображение: 8f8c7cedb464ad12ba64cf49b6a8f42e.jpg]
С COJ5 съм Полски и дойде това сутринта. Гледам и в Саммобаил са го качили.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай

Това е кръпка на 5-та, което не е добре. Къде е 6-та е въпросът?
Цитирай

Да това е ясно, но си мисля, че с тази кръпка ни подготвят за ММ. [Изображение: a87c48b3564a423a01958f07c5002fea.jpg]

Иначе най-после оправиха зависването при отваряне на галерията от камера. Пръстовия отпечатък също реагира по-бързо.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай

Учудва ме, че са хвърлили сили по някаква кръпка вместо да работят по 6-та. Не виждам как с тази кръпка биха ни подготвили за 6-та
Цитирай

Да ти кажа, телефона върви една идея по-бързо от преди. Понатиснах го и сега го слагам на зарядно. Хубаво ще е да получим ММ, но едва ли ще е по-рано от април.

При С6 съм доволен, оптимизирали са батерията (приятелката ми изкарва около час повече SoT при същата работа с телефона). Пипнали са и камерата и пръстовия отпечатък, работи наистина светкавично бързо. Всичко това при положение, че го получи ОТА и не върнахме фабрични. Надявам се и при нас да са се постарали и чакането да си заслужава.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай

Дано, нагоре в темата споделих, че при ЛГ Г3 6-та е невероятна все едно закупих нов телефон. Да вярно телефона е при детето но докато го настройвах и качвах приложения ми направи адсо впечатление бързината и плавността с която бачка телефона. До ден днешен телефонът си се държи идеално без фиксирани от мен и детето бъгове и проблеми. Дано и при нас 6-та да бачка така.
Цитирай

Някой може ли да каже какво е новото в това N910FXXS1CPC1
Цитирай

Аз съм с българския официален ром и нямам никаква актуализация...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

С полския съм и актуализирах. Дръпнах и един ресет да не му е уроки Smile В менютата няма разлика. Пише, че е подобрена стабилността и са поправени грешки. Усеща се бързодействие, но това може да се дължи на новата инсталация. Дано и батерията да се държи както при последното издание на 4.4.4. Ако са спрели досадния дрейн на мобилни данни и върнат 6 часа СОТ... Smile не ми трябва 6.01 Smile
Поздрави!

Galaxy Note 4, A510F 2016, Galaxy S4, Galaxy Nexus, HTC HD2, Nokia N73, Siemens S75, Siemens M55, Siemens M50, Alcatel OneT DB, Panasonic GD52. резервен - Nokia с фенерче!
Цитирай

И аз дръпнах последната кръпка за полския. Мога да кажа, че батерията е по-добре, но не е голяма разлика.

           Note 4 Black & S6 Edge Black and White
            MM 6.0.1
Цитирай

Малко се чувствам тъпо, че точно ние обсъждаме в този момент кръпка на 5.1.1, а почти всички флагмени на конкуренцията разцъкват 6-та
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)