Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Януари 2016 - Android 6.0 Marshmallow

Аз продължавам да не я получавам тази кръпка...някакви идеи защо?

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
Аксесоари

Като го пуснат за твоя продуктов код ще ти излезе ОТА.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Теленор, пуснали въпросната кръпка? Как се проверява ръчно?
Цитирай

Settings ---> About Device ---> Software Updates ---> Update Now
Цитирай

Юли месец ще се появи Ноте 6 с Android N, ние чакаме още Android M. Все повече поглеждам към ябълките...

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай

Гледаш - не гледаш все тая. Всеки път е едно и също и всеки път, когато вадят статистиките Самсунг са напред с продажбите. Дреме им кой на къде гледа.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

Мен техните продажби и статистика не ме интересува. Интересува ме това, че след като съм купил топ устройство за времето си, съм платил не само хардуера, но и за адекватна софтуерна поддръжка през следващите 2 години. При Самсунг тя е смешна. Напред ще са докато има балъци които се впечатляват от десетки ядра и сума ти РАМ памет. Ако е до това, ще си купя китаец с тези характеристики за половината от парите.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай

Прав си. Но и с С3-ката и с тоя все си говорим едно и също. А кучетата си лаят, а керванът си върви.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

Голям зор за тоя андроид М, все едно телефоните  не Ви работят в момента.
Цитирай

Разбира се, че не работят както трябва. Искам дрейна на плей сървисите да спре. Интересува ме батерията основно.
Телефона ми стои цял ден на бюрото и имам нужда от тъпата доуз функция.

Choosing...
Цитирай

Ти па ако си мислиш, че с 6.0 няма да имаш дрейн на сървисите , жестоко се лъжеш Smile))
Цитирай

Споко бе момчета Android 6 за Note 4 ще има! Точно кога не е ясно но 100% ще има, незнам защо е тоя зор. От 8 години ползвам Android и винаги е било така с ъпдейтите, невиждам къде е проблема. Ябълките само ги ям за телефони нестават (лично мнение). Така че колега като си купил Android телефон явно не си бил подробно запознат. Избора е твой, аз проблеми с Note 4 нямам, нито бъгове или проблеми с батерията повече от доволен съм и ми е все тая дали ще съм с Android 5 или 6. Със здраве Wink
Цитирай

Запознат съм с Андроид "горе-долу". Вие или не разбирате..или се правите, че не разбирате. Въпроса не е в това имам или нямам проблем с Ноута или 6-цата или в това с кои Андроид съм. Въпроса е там, че не получаваш нещо за което си платил. По тая логика и С2-ката ми още си работи и можеш да си провериш мейла и фейса от нея. Щом можеш да направиш компромис с това, че купуваш телефон за 1300 лева, а го третират като ниско бюджетно устройство, няма да е проблем за теб, че и С2-ката се задъхва малко...ма нали е САМСУНГ. И като говориш за нашите телефони, не слагай всички Андроид устройства под общ знаменател. Другите марки ъпдейтнаха отдавна своите телефони от нашия клас. За пример HTC M8 получи ъпдейт още края на януари.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай

мен най много ме дразни че когато излезе анонсираха 64битовия процесор. очаквахме нещо повече . А то кво излезе, куче влачи.
Цитирай

Напълно подкрепям написаното от mmollov. Не знам защо от Самсунг се подиграват така с може би най-добрият си модел?
Цитирай

(2016-03-23, 12:16:09)hdbox написа:  Теленор, пуснали въпросната кръпка? Как се проверява ръчно?

Колега нещо си се объркал аз съм на Теленор и сега проверих ръчно за актуализация обаче нищо не излиза. Преди малко проверих и в sammobile и там няма нищо.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Колеги, защо за пореден път намесвате и сравнявате Apple със Samsung. Samsung устройствата използват custom firmware на Samsung разработен за Android. Ако искате адекватни актуализации и за дълъг период от време Ви препоръчвам да си купите Nexus.

Колкото до актуализацията, не мисля, че е чак такъв проблем. Google services така или иначе ще си дърпат батерия, както vladdark спомена. Аз лично съм доволен като цяло. Естествено, ще се радвам на всяка една актуализация, но не ми е чак такъв проблем при условие, че съм избрал да си похарча парите за Samsung, а не за Nexus.
Цитирай

(2016-03-23, 20:41:49)GT написа:  Колега нещо си се объркал аз съм на Теленор и сега проверих ръчно за актуализация обаче нищо не излиза. Преди малко проверих и в sammobile и там няма нищо.

Не, ти се объркал, или просто не четеш. Защо реши, че при мен излиза?
Цитирай
Smile 

Моя грешка в бързината не съм видял както трябва  Rolleyes

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Колеги като цяло Android 6 за Note 4 вече е наличен но не и за България. В някои държави вече официално се радват на Android 6. Кога ще е наличен при нас един господ знае.
Цитирай

(2016-03-24, 08:26:24)Forza84 написа:  Колеги като цяло Android 6 за Note 4 вече е наличен но не и за България. В някои държави вече официално се радват на Android 6. Кога ще е наличен при нас един господ знае.

Може ли линк към sammobile с firmware-a? Щото нещо не вярвам на тва...

Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy S8
Цитирай

и как стигна до това заключение? Не се заяждам, интересно мие. Освен ако не говориш за кастъм ромове.
Цитирай

Глупости. Няма го нито за Exynosa, нито за Дракона. Колегата не е разбрал нещо.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай

http://i.imgur.com/JrozRyd.png
Sprint модела днес е получил ъпдейт. 
От скоро съм на самсунг. Обичайно ли е Carrier моделите да получават ъпдейта преди international. WTF?
Цитирай

Ами попаднах случайно на този клип в youtube незнам може и да е fake уж пише official и аз незнам.
https://youtu.be/JaX7j5zMiGE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)