Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

[Изображение: FmtkVY1R6oJ3MtbggSzUaZiteJqDmuHeA3m5ycrF...wtgXA=w300] Pushbullet

Потърсих из форума, но не открих тема за PushBullet, и реших да създам аз.

Какво е Pushbullet?
Pushbullet е програма, която при получено известие на вашия телефон, ви известява на вашия компютър или таблет. Ако сте получили съобщение във Viber(примерно), то от компютъра си или таблета си може да отговорите на съобщението без да взимате телефона в ръка.
Примерно - Забравили сте си телефона в другата стая и вие си сърфирате из интернет, изведнъж чувате, че имате известие на телефона си, но ви мързи да отидете да видите какво е.. и ето, че тук Pushbullet идва на помощ. Просто е нужно да натиснете на бутона Reply и да въведете съобщението, което искате да изпратите.
[Изображение: notification.jpg]

Откъде да изтеглим PushBullet?
- Посетете тази страница - Pushbullet.com, избирате устройствата, на които искате да имате приложението и ги изтегляте.
Забележка: След като изтеглите приложението на вашия телефон, трябва да му дадете достъп, за да може да чете известията ви!

Какво още можете да правите с Pushbullet?
- Може да изпращате файлове до всички ваши устройства, които имат Pushbullet или до част от тях/избрани устройства/. Може да пишете СМС-и и да ги изпращате чрез програмата. Приятна програмка е, лесно се работи с нея.

От автора: Моля, ако темата не е на правилното място да се премести! Smile

 

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Баси безмисленото, честно (приложението, не твоя пост). Аз на компютъра имам сложен вайбър. Съответно този на телефона (когато съм пред компютър) е утрепан и съобщенията ги получавам директно във вайбър на ПС-то.
Цитирай
#3

Аз просто дадох пример с вайбър, но нали знаеш разни хора - разни идеали.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#4

Pushbullet с нова функция "Remote Files" позволява да сваляте файлове от всичките ви устройства където и да сте

[Изображение: Pushbullet01-400x225.png]



Pushbullet пускат първото си голямо подобрение, откакто обявиха своя Pro Plan и може да кажем, че то е доста добро. Remote Files ви позволява да се свържете с което и да е ваше устройство, работещо с Pushbullet и да сваляте файлове от всякъде по всяко време. Всички ще имат достъп до функцията, но Pro потребителите ще имат повече функционалност...


Към цялата статия -->

-
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)