Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Още две питания за телефона търся съвет
#1
Question 

1. Питане: Много е дразнеща тая нотификация и е много нахална. Като получа е-маѝл, ме информира, на ако не го отворя, през няколко секунди вибира и писука. И така 6-7-8 пъти , или докато отворя мейла. Как мога да го настроя така, че да ин-ормира само един път ? Ползвам си вграденото приложение.
2. Само на мен ли, или си е нормално, при пращане на съобщение от messenger, и забива за 3-4-5 секунди и с телефона през това време не може да се работи. Преинсталирах месинджъра - няма ефект.
3. При получен файл на мейла ( примерно ексел ) имам опция "свали". Свалям го на картата памет, виждам го като свален, но не мога да го отворя, ако нямам нет...нормално ли е това?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

До първия въпрос - Settings >> Accessibility >> Notification Reminder и го изключи, ако е включено.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

По другите два въпроса:
1.в месенджера изключи опцията in app sounds, след това мисля че няма да имаш проблем.
2.за да отвориш даден файл, трябва да имаш подходяща програма за това, ако нямаш например програма за PDF, няма как да отвориш такъв файл.С една дума, ако нямаш офис пакет инсталиран, няма как да видиш екселски файл.Не виждам връзка с интернета....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#4

Направих каквото казахте с ремайндера и месинджъра. Колкото до файловете, имам си инсталиран ексел, уърд и пауърпоинт. Когато имал меѝл с таблица например, мога да я сваля и видя. Изписва, че е свалена на сд картата, но спра ли нета, не може да се отвори. Ще приложа скрийнове след малко
Грешката е моя за файловете, явнэ не са се запаметявали изобщо. Утре ще тествам месинджъра и ще дам отзив, както и за римайндера. Благодаря колеги
П.п.  Да попитам каква е тая опция in app sound в месенджъра, та така циклеше от нея ?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#5

Тези на Майкрософт често искат достъп до интернет, за да отворят файловете. Но не винаги. Ако това е голям проблем, има много офис пакети - например OfficeSuite Pro. Но личният ми опит е доказал, че майкрософтските визуализират най-правилно документите - точно по начина, по който изглеждат, докато ги правиш на компютъра.
Цитирай
#6

(2015-11-17, 21:59:36)chinchilla написа:  Колкото до файловете, имам си инсталиран ексел, уърд и пауърпоинт. Когато имал меѝл с таблица например, мога да я сваля и видя. Изписва, че е свалена на сд картата, но спра ли нета, не може да се отвори. Ще приложа скрийнове след малко
Грешката е моя за файловете, явнэ не са се запаметявали изобщо. Утре ще тествам месинджъра и ще дам отзив, както и за римайндера. Благодаря колеги
П.п.  Да попитам каква е тая опция in app sound в месенджъра, та така циклеше от нея ?

Кой браузер ползваш
Цитирай
#7

Опера. Тя ми е най удобна
Но не е тя проблема. Свалям файл ексел пратен ми на леѝла, изписва, че е свален на телефона, виждом го през фаѝл мениджъра, но при липса на нет, не се отваря и иска свързване

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#8

Аз май ти обясних малко по-горе. Смени офис програмите. Може да не са толкова добри (?) като тези на Microsoft, но няма да искат интернет, за да отварят документи.
Цитирай
#9

Разбрах къде е ключа от бараката...трябва след като ги уж сваля, след това да отворя всеки файл и да го запаметя. След това вече е наистина свален на телефона

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)