Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси и обсъждане на LG G4

(2016-03-27, 21:29:17)climb написа:  @aurin, честито и от мен и добре дошъл в клуба, слагай стъклен веднага.После боли и е късно, казвам го от опит с предни телефони.Може ли да качиш една снимка на телефона как седи в калъфа като дойде?Доста ми грабна окото, но искам първо да видя как седи.

Пуснах мнение, снимки и видео в темата с аксесоарите. Предполагам ще се появи по-късно днес след одобрение от админ.
Аксесоари

Без да исках си изтрих папката Preload , в която имаше едно клипче и три мелодии . Ако не е проблем може ли някой да ги качи някъде . Благодаря предварително !

Xiaomi 13T Pro

Заповядай колега. Архивирах го за да го кача по-лесно:
https://mega.nz/#!1IYQ0JTQ!KaPMslhJmsZyw...n835Lisjf0

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !

Благодаря много !!!

Xiaomi 13T Pro

Колеги, някой да има проблем с вградения редактор на снимки (Андроид 6.0). Редактирам дадена снимка и накрая не я запаметява.. Някакви идейки ?

Беше коментирано някъде тук в раздела,но не се сещам къде. Потърси и ще намериш.

Sent from my GT-I9301I

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing

Намерих го в темата за ъпдейта, но отново не се получава.

Здраейте колеги, някой да има проблем с push известията? Инсталирах всички програми от маркета за livescore една по една, на всяка направих настройките за push и нито една не показа известия... Забелязал съм го от доста време, но не ми правеше впечатление досега, но ми става вече мъка, че ги няма. С Вайбър, Месънджър и Уатсап няма такива проблеми. Дали има някакво решение или ще му тегля един хард ресет, колкото и да ми се плаче от него?
p.s. Престраших се и направих хард ресет и се оправи, явно нещо се  е било омазало, хубаво че е вграденото приложения на ЛГ за бекъп и рестор, спести много време, евала за което  Rock За сега няма да деактивирам гуугълските приложения, може би дава ядове като ги няма, не мога да му хвана цаката и не ми се занимава още с руут.
p.s.2 Да се похваля(не че съм открил топлата вода), разбрах как се активира HD Voice, огромна разлика има с предишните разговори  Big Grin
Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Mi 11 Lite 5G

HD Voice не е ли активиран по подразбиране. Кажи по кои начин се активира ако не е тайна Smile

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black

(2016-04-15, 16:10:59)stiebel написа:  ..... За сега няма да деактивирам гуугълските приложения, може би дава ядове като ги няма, не мога да му хвана цаката и не ми се занимава още с руут.
p.s.2 Да се похваля(не че съм открил топлата вода), разбрах как се активира HD Voice, огромна разлика има с предишните разговори  Big Grin
Sent from my LG-H815 using Tapatalk

За проба (преди време ме споходиха ядове с техните сървиси и сега търся причината) онзи ден забраних гугъл+, павилион, игри ... все ненужни гугъл щуротии и о чудо ... гугъл плей сървиса оживя, не позволява на телефончето да спинка и точи батерията, че и модема държи буден гадината ... Та или си играеш да забраняваш разните му права, което без рут си е тегаво или не забраняваш нищо и те така ...
HD Voice го открих случайно преди време с изи шорткът мейкър-а, но разлика не намирам. Все си е с кристално чист звук разговора при мен ...

Да, няма да забранявам нищо, от снощи се държи великолеплно батерията. HD Voice го иткрих в скритото меню и ми се струва, че поизбистри разговорите, както при мен така и при отсрещния. Поне така ми казаха, може и обхвата да играе

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Mi 11 Lite 5G

Здравейте. И аз от около седмица се здобих с LG G4 H818. И ми изникват няколко въпроса. Първо за стоковият плеар при G2 вато плъзнеш в ляво на екрана беше за яркост в дясно сила на звука а тук нещо не мо се получава. И пак от G2 функцията за откриване на лице за да не ти гаси екрана няма ли я или аз не знам как да я пусна.

Функция за лице не съм виждал. Ще се радвам ако има, но...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

(2016-04-21, 21:57:25)georgiev198 написа:  Здравейте. И аз от около седмица се здобих с LG G4 H818. И ми изникват няколко въпроса. Първо за стоковият плеар при G2 вато плъзнеш в ляво на екрана беше за яркост в дясно сила на звука а тук нещо не мо се получава. И пак от G2 функцията за откриване на лице за да не ти гаси екрана няма ли я или аз не знам как да я пусна.

Не, няма я за съжаление. И на мен лично много ми липсва след G3. Мисля че имаше алтернатива в маркета, но става вече абсурдно за елементарни "екстри" да се слагат приложения... Bu

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Здравейте,
Търсих, но не намерих решение на моя проблем... Може ли да ме насочите защо постоянно ми се променят процентите яркост на дисплея? Държа си го на 100%, не на автоматичен режим, а тия проценти постоянно играят и съответно дисплея постоянно се затъмнява/просветлява. Много чи е дразнещо. С G2 нямах такива проблеми. Да не би да има доп. настройка, която съм пропуснала?! Благодаря

Ако не се лъжа намалява яркостта на дисплея ако отчете по висока температура.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)