Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

И аз не мисля, че ще е днес. До два три дни ще е сигурно. Макар че, надеждата ми е да е днес.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
Аксесоари

С DP4 съм и тази сутрин получих въпросният ъпдейт, но той е само секюрити. Не е финалната версия на Аndroid О.

Не че нещо ама не стойте на телефоните да чакате android О .. май няма да е наличен финален скоро. В Cnet казват, че ще дойде към края на годината..

Все още си пише Android version: 8.0.0
И ийстър ег-а си е октопода .... ако беше финалната версия трябва да е бисквитка Орео .. нали Smile

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

DP = developer preview? Иначе аз съм с бетата и получих някакъв ъпдейт и се чудех дали 8мица не е излезнала официално? Щото беше като официален релииз, с име и всички останало.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Galaxy S3 mini
Galaxy Note 10.1"
Nexus 5x

Ако желаете, хвърлете едно око на моя блог: https://ivoarsovblog.wordpress.com/
Цитирай

Официален е, ъпдейтът е малък за тези от DP4, защото почти нищо различно няма. Бетата не получават security ъпдейти

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

Изтеглих 8-мицата, инсталирах я, но облика ми е като на 7-цата. За ъпдейт не ми излиза нищо, иначе менюто с настройките ми е от 8-цата. Така ли е или при мен нещо се е объркало ?

[Device] LG Nexus 5x Black 16GB Bootlooped
[Device] Lenovo Moto G5s 32GB
Цитирай

В общи линии е така. Корени разлики с 7.x.x в интерфейса няма. Повечето разлики са под капака, така да се кажеSmile

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай

И аз така предполагах. Защото гледам другите телефони са с Pixel Launcher и мислих, че той ще е официален за 8-цата. Гледам за ъпдейти, но нищо не идва, записах си телефона за бета тест на 8-цата и явно е изтеглил DP4, официален ъпдейт все още не съм получил.

[Device] LG Nexus 5x Black 16GB Bootlooped
[Device] Lenovo Moto G5s 32GB
Цитирай

Батерията как се държи спрямо 7.х.х.....по-добре ли е както се пише?

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай

Батерията мисля, че се държи по-добре отколкото на 7цата. Ако сега се отпиша от бета програмата, ще си остане ли 8цата?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Galaxy S3 mini
Galaxy Note 10.1"
Nexus 5x

Ако желаете, хвърлете едно око на моя блог: https://ivoarsovblog.wordpress.com/
Цитирай

Принципно, се връща на последната официална версия. По-добре не го прави, изчакай да получиш ъпдейта. За теб ще е няколко MB само.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Да ви питам, понеже 5X няма pixel launcher, явно няма формите на иконите, а има ли notification dots?
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=v04Id-JtnaA

Виж това видео.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Nexus няма Pixel launcher

modded Nexus 5x 32GB hdd, 4GB RAM / LineageOS 15.1
Цитирай

(2017-08-23, 12:33:12)abv86 написа:  https://www.youtube.com/watch?v=v04Id-JtnaA

Виж това видео.
Това е от 19 Май. Не мисля, че е много актуално. Питам за официалната версия.
На всичкото отгоре тоя от видеото има Pixel Launcher.
Цитирай

Здравейте, забелязах че след ъпдейта не ми функционира мултитаскинг бутона(квадратчето ). Също така вече не може да се проверява силата на сигнала през деня, както беше при 7- цата и не ми работи PiP нито при ютуб нито в хрома.
Цитирай

PiP не работи с видеа от youtube или със самото приложение youtube освен ако нямаш red акаунт. Иначе трябва в хрома да си пуснеш видео във fullscreen и тогава да натиснеш хоум бутона. Ако за мултитаскинг говориш за split screen при мен си работи

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

(2017-08-23, 13:23:59)yo_asakura написа:  Това е от 19 Май. Не мисля, че е много актуално. Питам за официалната версия.
На всичкото отгоре тоя от видеото има Pixel Launcher.

Е не знам. Нямам още официалната версия. Явно, на такива видеота не трябва да се вярва много.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

PiP работи само от хром, пробвах във вбокс и стана. Изтеглих си последната версия на Pixel Launcher като apk и си тръгна, това с промяната на формата на иконите работи, друго май няма. Батерията с 8-цата се държи малко по добре от колкото със 7.1.2, иначе телефона си върви все така гладко и мазно, както до сега.

[Device] LG Nexus 5x Black 16GB Bootlooped
[Device] Lenovo Moto G5s 32GB
Цитирай

Кофтито на pixel launcher-a е че не всички икони се променят, но пак е по-добре от гадните квадратни икони на google now launcher-а

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

Тръгна ли ъпдейта?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Май все още само за хората с бета и ако си го флашнеш ръчно

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

още няма , продължаваме да чакаме

modded Nexus 5x 32GB hdd, 4GB RAM / LineageOS 15.1
Цитирай

Ще дойде. Мисля, че най-късно в Понеделник.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Не познах. Вече е понеделник, а ъпдейт няма.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Моля, пишете по същество за актуализацията и не се правете на баба Ванга.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)