Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#51

ми нищо не е сигурно, но има такива лийкове и слухове
Цитирай
Аксесоари
#52

Няма да има Нуга тоя месец... Sad


Прикачени файлове Миниатюри
   

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
#53

Мда... и при мен дойде миналия ден. Това не пречи да ни изненадат приятно към края на месеца Wink
Цитирай
#54

Точно така си мислех... Няма да ни пуснат Нуга преди да го представят официално с другите две нови устройства. Май ще бъде края на другия месец ...
http://www.digital.bg/google-shte-predst...19765.html

П.П. Не става с добавяне на линк, нещо се променя името... тук не е androidbg.com, a e дигитал.bg (на латиница)

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
#55

Май ще има
На 22.08
Цитирай
#56

Аз лично не бих обновил веднага след като излезе. Първо ще изчакам да видя отзивите от потребителите тъй като има вероятност да са объркали нещо.

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
#57

Аз ползвам последното привю 5, всичко е добре. Дано и във финалната всичко е 6.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#58

Ще има ли Nougat или няма да има Smile
Цитирай
#59

От утре уж... кой знае...

5x32
Цитирай
#60

(2016-08-22, 10:46:51)alek75 написа:  От утре уж... кой знае...

нищо още не са писали ... което е странно според мен Smile
Цитирай
#61

при тях още не е станало деня на 22. ако слуховете са верни, при нас ще е вечерта по някое време Smile

п.п. пуснаха го. следващите дни и седмици трябва да дойде. който няма търение, да го качва с кабел, когато качат factory images (предполагам в следващите няколко часа)
Цитирай
#62

Получих ъпдейта за 7цата. Обаче тъй като бях на developer preview-то, ъпдейта ми е 52мб само

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#63

Получих ъпдейта. Направих едни номерца и веднага дойде. Който иска да пробва, Влизате в сайта на Гугъл в Android Beta Program и се записвате за програмата, след което веднага ще получите Android 7.0 в размер на около 1171 мб, естествено който е бил с Marshmallow. Тези които са били с N Developer Preview ще получат около 50-100мб ъпдейт. Smile

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
#64

(2016-08-23, 10:13:19)tansityyy написа:  Получих ъпдейта. Направих едни номерца и веднага дойде. Който иска да пробва, Влизате в сайта на Гугъл в Android Beta Program и се записвате за програмата, след което веднага ще получите Android 7.0 в размер на около 1171 мб, естествено който е бил с Marshmallow. Тези които са били с N Developer Preview ще получат около 50-100мб ъпдейт. Smile

И аз така направих сутринта и на минутата го пращат. Иначе ще се чака доста според мен Smile
Цитирай
#65

+ 1 за трика с регистрацията за бетата

5x32
Цитирай
#66

Страхотен номер, и аз го получих
Благодаря

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#67

+1 благодаря за съвета Smile стана на секундата!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#68

нали се сещате, че сега вече сте бета тестери и следващия път когато има preview ще го получите, независимо колко бъгаво е то...

п.п. а ако се отпишете от beta-та мисля, че изтрива всичко (все едно заводски)
Цитирай
#69

И аз така направих трика работи. Сега дали ще ми пращат бета версии занапред защото не ми се занимава с бета.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#70

точно това съм написал над теб. направите ли тоя "трик", вече сте бета тестери и ще получвате ранните бъгави версии
Цитирай
#71

Май, тъй като версията вече е stable, няма да ти ресетне телефона, ако се unenroll-неш. Току що го направих и пишеше, че ако си на бета, тогава ще прати OTA до последната стабилна, която ще ресетне телефона.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#72

(2016-08-23, 12:48:06)madmax написа:  Май, тъй като версията вече е stable, няма да ти ресетне телефона, ако се unenroll-неш. Току що го направих и пишеше, че ако си на бета, ще прати OTA до последната стабилна, която ще ресетне телефона.
Да така е! Ако се свали stable версия и след това се отпишеш от програмата си оставаш с ъпдейта без да ти се изпраша друг, който ще ти изтрие всичко. Това и аз го направих и не ми се появи ъпдейт с изтриване Smile

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
#73

http://www.androidauthority.com/youve-go...ow-711939/
тук има информация за това. пише, че може дори да ви върне на marshmallow, ако сметне, че nougat не е стабилна още. щом казвате, че се е получило, може би е така, но все пак е леко рисков ход. според мен мнозинството да си чака официалния OTA, което може би ще 1-2 седмици макс... Smile
Цитирай
#74

Това е официалната Нуга, така че не мисля, че ще имам проблем. Вече се отписах от бета програмата и ще пиша ако иска да ме връща на 6.0
Цитирай
#75

Току що я сложих и аз по този метод Wink Не съм слагал превюто...и съм много приятно изненадан Wink

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)