Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#76

Мога за сега да кажа (поне така ми се струва), че батерията държи по-добре от превюто. На 51% съм на 3 час SOT, основно брузване, 2-3 клипчет youtube, 5-6 разговора и за тестване, напрвих 3-4 състезания на NFS No Limits.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
Аксесоари
#77

Супер много ме радва режима с разделянето на екрана Smile. Сега мога да си браузвам и ползвам тапата докато си слушам музика от тубата. Якоооо Smile

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#78

Здравейте, нов съм във форума. Ползвам телефона от 5 месеца, доволен съм като цяло, батерията кара прилично един ден, днес съм го откачил от зарядното в 10 часа и в момента е на 30% с пуснати Wi-FI, яркост на 10-15%. Напълно изключен GPS и 3G. При интензивно ползване телефона ми кара 5 часа горе-долу, имам предвид на постоянно чатене и включено 3G. Да кажем, че при нормално ползване и проверяване на Messenger-a и Facebook-а през 30 мин и включено 3G телефона кара 2-3 дена. Така, пуснаха ъпдейта на 22-ри, обаче още не са пуснали за моя телефон. Купуван е от Mtel, беше страшна драма докато стигне до мен, защото 5 дена уж го бяха изпратили... Дайте някаква идея защо нямам ъпдейт още?
Цитирай
#79

Може да ускориш получаването по тоз и начин: цитат
Влизате в сайта на Гугъл в Android Beta Program и се записвате за програмата, след което вед многонага ще получите Android 7.0 в размер на около 1171 мб, естествено който е бил с Marshmallow. Тези които са били с N Developer Preview ще получат около 50-100мб ъпдейт. Smile

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#80

Защото ъпдейта идва поетапно. Изчакай още една седмица и ще видиш че най вероятно ще пристигне. И при мен още го няма но чакам. Доколкото знам още не е пуснат официално за всички а само за тези с Android N Preview

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
#81

Направих трика с бета програмата, не ме е страх и да има бъгове, по цял ден ги гледам на 6.0.1, колко по-зле може да е Big Grin
Цитирай
#82

(2016-08-24, 23:32:34)monicho написа:  Направих трика с бета програмата, не ме е страх и да има бъгове, по цял ден ги гледам на 6.0.1, колко по-зле може да е Big Grin
То този ъпдейт, който го получи (предполагам) през Android Beta Program е Stable версия на Нугата, не е бета, така че да се надяваме да няма бъгове Smile Та след като си получил ъпдейта, влез пак в Android Beta Program и отпиши (или ако си на английски - unenroll device) устройството си от там, за да не получаваш занапред бета софтуер. И бъди сигурен, че ти се е инсталирала пълната версия на Нугата (трябва да бъде в рамките на 1170мб +-), защото иначе ще ти бъде изпратен друг ъпдейт, който ще ти затрие всичко от телефона. Успех!  Smile

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
#83

Засега е супер Н-чето. Очевидно има и някакъв Нексус Лаунчър, който не е включен в ъпдейта.
http://www.androidauthority.com/download...pk-707338/
Има 2 метода, като 1вия е да се инсталира като АPK, но тогава изчезва Google Now и забива, когато си избирате wallpaper. 2рия не ми изглежда много ясен. Та да питам, дали някой го е пробвал тоя лаунчър Smile

LG Nexus 5 Android M
Цитирай
#84

(2016-08-25, 08:12:46)tansityyy написа:  То този ъпдейт, който го получи (предполагам) през Android Beta Program е Stable версия на Нугата, не е бета, така че да се надяваме да няма бъгове Smile Та след като си получил ъпдейта, влез пак в Android Beta Program и отпиши (или ако си на английски - unenroll device) устройството си от там, за да не получаваш занапред бета софтуер. И бъди сигурен, че ти се е инсталирала пълната версия на Нугата (трябва да бъде в рамките на 1170мб +-), защото иначе ще ти бъде изпратен друг ъпдейт, който ще ти затрие всичко от телефона. Успех!  Smile
Всичко е точно, всичко работи засега и бъгове не забелязвам, отписах се и сега съм на 7.0 Stable с всички данни, които имах и преди, ъпдейта беше точно 1170 и нещо MB. Дори Split Screen работи добре, пробвах го с Messenger, Facebook, Youtube, Chrome... Като цяло той не е за по-тежки приложения, но работи както трябва с тези. За батерия още не мога да кажа, тъй като преди малко го откачих от зарядното, довечера ще видим колко батерия ще му е останала. Вчера с 6.0.1 при умерено ползване на Wi fi изкара от 10 сутринта до 1 другия ден, което са си 15 часа и накрая телефона беше на 27-28%. Същото не важи, когато е пуснато 3G и е почти постоянно включен. 4-5 часа ако имам късмет Big Grin.
Цитирай
#85

(2016-08-25, 10:00:02)relefniq написа:  Засега е супер Н-чето. Очевидно има и някакъв Нексус Лаунчър, който не е включен в ъпдейта.
http://www.androidauthority.com/download...pk-707338/
Има 2 метода, като 1вия е да се инсталира като АPK, но тогава изчезва Google Now и забива, когато си избирате wallpaper. 2рия не ми изглежда много ясен. Та да питам, дали някой го е пробвал тоя лаунчър Smile

Пробвах го по време на последната бета версия на android n, но ми направи впечатление, че точи батерията осезаемо и го изтрих, ползвам само приложението за картинки и всичко се нормализира
Цитирай
#86

И аз бях чул за някакъв нексус лънчър, ама така и така не го виждам. Друг проблем имам аз. Не мога да си сменя уолпейпъра на заключения екран. Просто няма такава функция.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#87

На home screen-а натискаш и задържаш, за да ти изкара 3тв икони, влизаш в wallpapers, избираш си картинка, даваш set wallpaper и те пита къде да го сложиш.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#88

Аз съм с Нова лънчър и затова не ставаше. Благодаря много

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#89

NRD90M е качен : https://developers.google.com/android/nexus/images

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#90

(2016-08-23, 10:13:19)tansityyy написа:  Получих ъпдейта. Направих едни номерца и веднага дойде. Който иска да пробва, Влизате в сайта на Гугъл в Android Beta Program и се записвате за програмата, след което веднага ще получите Android 7.0 в размер на около 1171 мб, естествено който е бил с Marshmallow. Тези които са били с N Developer Preview ще получат около 50-100мб ъпдейт. Smile

Може ли линк?
Цитирай
#91

(2016-08-26, 09:07:40)piiz69 написа:  Може ли линк?

https://www.google.com/android/beta?u=0

LG Nexus 5 Android M
Цитирай
#92

Напиши Android beta program в Гугъл....и ще го намериш Smile

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#93

(2016-08-26, 09:29:03)relefniq написа:  https://www.google.com/android/beta?u=0

Мерси веднага получих ъпдейта - инсталирам :-)
Цитирай
#94

Колеги някой с Нугата има ли проблем с крашването на приложения ? Зарибил съм се по една игра и от както получих ъпдейта спря да работи дава черен екран ( Darkness Reborn) . Два пъти я преинсталирах , но няма ефект .
Цитирай
#95

На мен черен екран ми дава само на blackmart

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#96

Не знам при вас как е но при мен при Нугата има лагове.
Цитирай
#97

Защо продължава да ми казва, че нямам легитимно устройство към моя акаунт?


Прикачени файлове Миниатюри
       

Google Nexus 5X Black 16 GB - 7.0
Цитирай
#98

(2016-08-27, 14:23:38)zaho_cool написа:  Не знам при вас как е но при мен при Нугата има лагове.
И аз забелязвам насичания при анимациите и малко лагване може бил затова са я пуснали тестово з са developer ите за да може да до оправят нещата за официалния ъпдейт

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
#99

Май трябва да очакваме ъпдейт тези дни: http://www.androidauthority.com/nougat-s...te-715047/

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

Да има го в библиотеката, който бърза да го сваля Smile

Аз ще изчакам ОТА-та.

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)