Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

ВАЖНО!!!
Ако някой реши ръчно да инсталира НУГА, да НЕ инсталира NRD90S - този ром е за устройствата за Япония и може да причини драми при Вашите телефони!!

За нашите ширини активните ромове са:

NRD90M - ъпдейт до Нуга
NRD90R - секюрити 09

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
Аксесоари

Оказва се, че проблемът не е в мен Smile. На заключено ми го прави, .т.е няма как с едно натискане да изключа Wi-fi-то. На отключено става, няма проблем, но на заключено не може. При 6-ицата ставаше.
Цитирай

За сега единствено не ми харесва, че няма иконка за включване/изключване на GPS-а , но има за батерията, която е абсолутно ненужна.
Цитирай

Иконката Location ти е GPS-a

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

Като пуснеш бара има редактиране... Които иконки си сложиш на първите пет места на първото падащо меню. В твоя случай си служи локацията на мястото на батерията и си готов Smile

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай

Здравейте колеги. Сложих новия ъпдейт - андроид 7, но нещо не ми харесва ok google. Когато вече съм казал за какво да търси, например - what is the weather like, и му отнема доста време докато тръгне да го търси в интернет. Не знам дали е проблем от мен или от ъпдейта..

Huawei P20 Black
Цитирай

Абе хора, някой от вас играе ли Marvel Contest of Champions? Откакто ъпдейтнах до Нугата постоянно ме изхвърля от играта на всеки 2, 3, 4 - 5 минути, различно. Няма значение на wifi съм, 4G LTE, 3G - просто ме изхвърля и това е. Май ще почна да съжалявам, че ъпдейтнах ... или поне докато от Кабам (производителя на играта) не я оптимизират за 7.0 - писах им вече. Кофти греда се получи, понеже почти през цялото си свободно време я разцъквах, а сега не може ... Sad Ето това съобщение получавам.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Google Nexus 5X Black 16 GB - 7.0
Цитирай

Намерих един доста обезпокояващ бъг. В момента съм го направил да е заключен с Pаttern и пръстов отпечатък, но и съм избрал опцията от всякъв екран да тръгва Google Now. И всичко, което трябва да направиш, за да заобиколиш защитите е да кажеш Ok Google на lock screen или дори при stand by, и да го питаш нещо. То ще ти каже отговора и ще се отключи телефона. Доста тъпо, ако някой се тревожи за сигурността на телефона си, да промени настройките на Google Now Smile

LG Nexus 5 Android M
Цитирай

При мен Here We Go крашва още при стартирането

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай

Аз го ползвах днес. Актуализирано ли ти е ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай

(2016-09-09, 16:15:09)relefniq написа:  Намерих един доста обезпокояващ бъг. В момента съм го направил да е заключен с Pаttern и пръстов отпечатък, но и съм избрал опцията от всякъв екран да тръгва Google Now. И всичко, което трябва да направиш, за да заобиколиш защитите е да кажеш Ok Google на lock screen или дори при stand by, и да го питаш нещо. То ще ти каже отговора и ще се отключи телефона. Доста тъпо, ако някой се тревожи за сигурността на телефона си, да промени настройките на Google Now Smile

Е то нали познава само твоя глас, така че никой друг не може да го отключи, освен ако не звучи като теб. То май даже си пише за този ефект, като го нагласяш.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

(2016-09-09, 19:09:19)madmax написа:  Е то нали познава само твоя глас, така че никой друг не може да го отключи, освен ако не звучи като теб. То май даже си пише за този ефект, като го нагласяш.
Вярно... моя грешка. Не се бях разцъкал из опциите. Иначе си върви супер засега, никакви бъгове. Само новият лаунчър липсва.

LG Nexus 5 Android M
Цитирай

Да, актуализирано е и незнам защо така се получава

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай

изчисти му данните или го махни и пак го сложи Smile
Цитирай

Данните му изчистих и го деинсталирах даже и нищо.Неработи и това е

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай

Привет, актуализирах преди време до Нуга чрез врътката с Бета програмата, след което се отписах от нея. Още не съм получил септемврииски пач. Възможно ли е тая бета да е счупила нещо и сега да не мога да получавам месечните ъпдейти/пачове? С NRD90M съм.

Galaxy S3 mini
Galaxy Note 10.1"
Nexus 5x

Ако желаете, хвърлете едно око на моя блог: https://ivoarsovblog.wordpress.com/
Цитирай

Едва ли, просто не е дошъл нашият ред. Те не ги пускат навенъж за всички устройства, а на порции.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

(2016-09-12, 08:55:54)ivoarsov написа:  Привет, актуализирах преди време до Нуга чрез врътката с Бета програмата, след което се отписах от нея. Още не съм получил септемврииски пач. Възможно ли е тая бета да е счупила нещо и сега да не мога да получавам месечните ъпдейти/пачове? С NRD90M съм.

Не. И аз съм с така инсталирана Нуга, и ми дойде ъпдейта отдавна.
Цитирай

(2016-09-12, 09:01:46)liefish написа:  Не. И аз съм с така инсталирана Нуга, и ми дойде ъпдейта отдавна.
С кой build си в момента

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай

NRD90R
Цитирай

при мен още не е дошла нуга по нормалния начин... Big Grin
Цитирай

Колеги, на някого от вас да му прави впечатления, че Wi-fi връзва по-бавно, сравнение с 6.0?
На мен преди ми се закачаше вкъщи за няма и 2 секунди. Сега ми се бави поне 5-6, а в офиса по 10-15.
Цитирай

Само при мен ли още не е дошъл септрмврииският фикс?
Цитирай

Не си само ти...ще чакаме...ще дойде Wink

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай

И аз го чакам

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)