Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми-хардуер, софтуер!
#26

Най-вероятно усещате моторчето за вибрацията. Не го мислете.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари
#27

Абе хора имате ли проблем с последния ъпдейт на камерата? Slow Motion-a ми забива, тоест всичко е на кадри няма С от слоу моушън в него вече. Не знам дали беше така и в предишната версия... Има ли начин да си върна първоначалния ъпдейт и да спра ъпдейтването на това приложение? Не искам и не мога да ресетвам целия телефон в момента а като гледам май в скоро време няма да видя ъпдейт за камерата понеже Гугъл знаят малко да не приемат на сериозно оплакванията

Samsung Galaxy Nexus - Chic White
Android 4.3 Jelly Bean
Цитирай
#28

Здравейте колеги. Някой има ли проблем с намирането на Wi-Fi мрежи ? При мен не намира нито една мрежа. До мен е другия ми телефон и той си открива и се свързва без проблем. Мислех че проблема е от 6.0.1, сложих N beta, проблема се оправи за малко но сега пак възникна.

Huawei P20 Black
Цитирай
#29

(2016-06-03, 12:45:27)msmilanov написа:  Абе хора имате ли проблем с последния ъпдейт на камерата? Slow Motion-a ми забива, тоест всичко е на кадри няма С от слоу моушън в него вече. Не знам дали беше така и в предишната версия... Има ли начин да си върна първоначалния ъпдейт и да спра ъпдейтването на това приложение? Не искам и не мога да ресетвам целия телефон в момента а като гледам май в скоро време няма да видя ъпдейт за камерата понеже Гугъл знаят малко да не приемат на сериозно оплакванията

изтрий данните на камерата, както и натисни бутона uninstall updates. прави се както се маха обикновено приложение, но това понеже неможе да се махне, ще се върне в началната си версия. но пробвай първо да изчистиш само данните да видиш дали ще ти се оправи проблема.


(2016-06-05, 12:25:05)nfsdriver написа:  Здравейте колеги. Някой има ли проблем с намирането на Wi-Fi мрежи ? При мен не намира нито една мрежа. До мен е другия ми телефон и той си открива и се свързва без проблем. Мислех че проблема е от 6.0.1, сложих N beta, проблема се оправи за малко но сега пак възникна.

върни си официалния marshmallow и след това върни заводски настройки. ако все още имаш проблем (преди да си инсталирал каквото и да е), вероятно ще е хардуерен
Цитирай
#30

Преди 2 дни когато взех телефона беше stock и нямаше проблем с wifi, намираше си всички мрежи и се връзваше. След това инсталирах ъпдейта който излезе(6.0.1) и започна да прави проблеми. Четох из форуми че Android N beta оправял проблема затова реших да го ъпдейтна. След като се инсталира нямаше проблем с wifi, но днес сутринта възникна пак проблема.. Не знам хардуерен ли е или е софтуерен. Реших да върна 6.0.1 да видя дали ще се оправи нещо, но не. Гледам и други колеги из други форуми се оплакват с проблеми с wifi, което не знам какво значи - много хардуерно дефектни бройки или доста проблеми с Android 6.0.1

Huawei P20 Black
Цитирай
#31

ами върни си 6.0.0 от тук https://developers.google.com/android/ne...ges#angler и виж дали пак ще има проблема Smile
Цитирай
#32

Хм, странно. Изключих телефона за 5-10 минути и след като го включих си намери всички мрежи. Не знам вече какво се случва с него. Big Grin Но ще видя как ще работи през следващите дни, ако възникне нещо, ще пиша. Wink

Huawei P20 Black
Цитирай
#33

(2016-01-04, 10:00:35)rijiq написа:  Това с екрана при мен е много странно. Получава ми се вечер/нощ и сутрин ... през деня си е бял.
Мисля, че има връзка с осветеността и частта на денонощието. Нали има адаптивно осветление .. монитора в офиса ми има такава опция и като я пусна се държи точно по този начин. Но може и да се бъркам ..

Не бъркаш, в настройките на дисплея има опция cooler нещо си. Ако я пуснеш, цветовете на дисплея ще "изстинат". Но опцията си е яка и аз я ползвам с удоволствие. Не напряга толкова очите ако се задържиш пред екрана.

Nexus 5, Nexus 5X, Mi A1, Mi A2 Lite, Poco F1, Mi 10T
Цитирай
#34

Не знам колеги, проблема с wifi пак дойде.. Андроид 6.0.1 и просто не открива нито една мрежа.. Доста натоварва тоя проблем и мисля да ида до магазина от който го взех просто, да видя какво биха ми казали те.

Huawei P20 Black
Цитирай
#35

(2016-06-05, 22:24:24)nfsdriver написа:  Не знам колеги, проблема с wifi пак дойде.. Андроид 6.0.1 и просто не открива нито една мрежа.. Доста натоварва тоя проблем и мисля да ида до магазина от който го взех просто, да видя какво биха ми казали те.

прочете ли аз какво ти написах...

п.п. ако не си връщал заводски, върни. ако пак не се оправи, върни 6.0.0 и виж как е. според мен, чак тогава върви до магазина, защото може да ти го вземат и след месец да ти го върнат и пак да е същата работа
Цитирай
#36

Factory reset не помогна. Утре ще направя флаш на 6.0.0 и ще видим как е, би трябвало да оправи нещата.

Huawei P20 Black
Цитирай
#37

ако не ги оправи значи си е хардуерен проблем
Цитирай
#38

Флаш не оправи проблема, затова го оставих миналия понеделник(06.05) в магазина и днес(15.06) го взех. Сменена е платката и сега телефона няма проблем с wi-fi.

Huawei P20 Black
Цитирай
#39

Привет,

Миналата седмица имах инцидент с колелото и екранът ми е на сол. Телефона е купен от citytel, обадих им се, казаха ми че смяната може и да е проблем тъй като телефонът е нов, но все пак ще проверят и ще ми се обадят. Все още не са се обадили. Предполагам че за да ми важи гаранцията ремонта трябва да се направи чрез тях.

Някой може ли да ми помогне с инфо - цена, дали на някой друг му се е налагало да сменя дисплей и т.н....?

Поздрави
А

5x32
Цитирай
#40

@alek75, като цена към 1/3 от устройство ти ще е.

 
Цитирай
#41

(2016-06-20, 13:05:31)NoMaD написа:  @alek75, като цена към 1/3 от устройство ти ще е.
 

Доста прав излезе Smile

Поздрави
А


5x32
Цитирай
#42

Имам проблем с NFC , не иска да ми прехвърля файлове стартирам го долбижавам усторйствата, но иок няма никой и не прехвърля....някой да се е сблъсквал с подобен проблем

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#43

коя програма ползваш да прехвърляш. може софтуера да е проблема
Цитирай
#44

Как кой софтуер.....нфс на машмалоу

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#45

а файла с коя програма го отваряш. от файл експлорера, който ползваш зависи дали поддържа прехвърляне с nfc
Цитирай
#46

Отварям или маркирам да речем снимки и чрез сподели избирам андроид лъч и изпилква да натисна за да прехвърли, но като натисна на екрана след сигнала за изпращане и нищо не се случва не....на С3 без проблем става маркирам андроид биим и си го праща без проблем към телефоните само на нексуса не се получава....да не би при нексус да е по-специфично

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#47

Значи да ти кажа при мен как стана (направи го по същия начин и ако не става значи проблема е хардуерен). Пуснах в настройките опцията NFC както и под нея опцията Android Beam (увери се че и двете са активирани и на двете устройства). Влязох във Photos приложението (вграденото за снимки на нексуса) и избрах една снимка, дадох споделяне и избрах опцията Android Beam. Снимката стана по-мъничка от екрана, което ми подсказа че е готова за пращане. Допрях двата си телефона и се чу звук и пращането започна. Това е!

п.п. размърдай телеофните нагоре-надолу за да се увериш че NFC чиповете са точно един срещу друг
Цитирай
#48

Интересното е, че на Ноут пратих онзи ден, а на С4 не мога да пратя и на Г4 и ноута не мо же да ми прати....аз ли не правя нещо като хората, ами точно това правя....имам чувстовото, че работи, май когато си иска Big Grin

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#49

Здравейте, днес получих 5Х и като първи впечатления е много добър. Единствено ми направи впечатление, че гнездото за жака на слушалките е много хлабаво при поставяне на жака. В смисъл лесно се изважда сам. При вас така ли е? Слушалките ги ползвах с петицата и нямах такъв проблем захвата е здрав и стабилен.
Цитирай
#50

натисни го по-силно да щракне
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)