Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся някой да преподписва с Виваком
#1

Здравейте,

Моя договор изтича следващата година, а искам да си купя телефон - LG G4.
Ако някой преподписва или сключва нов договор за планове Smart L или Smart M и няма да взима телефон и ако има желание може да ми услужи, като аз купя телефона.
За услугата ще му дам 50 лева да се почерпи ако е Smart M, и 70 лева ако е Smart L.
Плащам телефона веднага, в брой (или с карта де).

А ако на някой му се намира запечатан LG G4 купуван от български мобилен оператор, с две години гаранция, да свирка. Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз мисля да преподписвам на Smart M за 1 година ако е от значение, но ще почакам до декември да видя дали няма да му пуснат някаква промоция с повече нет.
Цитирай
#3
Thumbs Up 

За една година му искат 990 лв., много ми идва Smile
Мерси все пак Storstark
Цитирай
#4

(2015-11-19, 09:39:37)dfxos написа:  Аз мисля да преподписвам на Smart M за 1 година ако е от значение, но ще почакам до декември да видя дали няма да му пуснат някаква промоция с повече нет.

По принцип промоциите ги пускат само за 2 години. Договорите за 1 година хич не ги харесват операторите.
Но знае ли се, може и да изскочи нещо.
Цитирай
#5

Във форума се продава една g4 за 760 лв с гаранция около 2 години.
Цитирай
#6

Не е ли аз да му махна лепенките не ми го хвали Big Grin
Това е половината удоволствие като си купувам техника.
Ако изскочи нещо - добре, ако не ще взимам от Технополис, имам някаква отстъпка там...
Може и да има нещо на черния петък.
Цитирай
#7

Кога е този въпросен петък?
Цитирай
#8

Последния петък на ноември. Тази година е на 27-ми.

D_coffee
Цитирай
#9

(2015-11-19, 13:40:31)GH0STFACE написа:  По принцип промоциите ги пускат само за 2 години. Договорите за 1 година хич не ги харесват операторите.
Но знае ли се, може и да изскочи нещо.

Е ако пуснат промоция ще подпиша за 2 години, но в този си вариант 24лв за 1500мб нет и 1500мин ако остане така ще го подпиша за 1 год понеже не е много оферта.

Че сега за 20лв получавам 600мб и 300 мин Grater
Цитирай
#10

Ще пиша тук за да не отварям нова тема. Търся и аз някой, който ще преподписва и няма да взема телефон. Условията ми са същите като на създателя на темата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)