Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тема за Sony PS4
#26

Тази игра с една ръка ли се играе?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
Аксесоари
#27

World of Tanks Open Beta (PS4) - https://store.playstation.com/#!/en-bg/g...NLOADBUNDL

Отворената бета ще е до 6.12.

D_coffee
Цитирай
#28

Бойна с Танкове не ми е любимо.
Започнах да играя Battlefield Hardline

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#29

Destiny е намалена на 55 лв. в момента в PS Store.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#30

Ако някой си е купил Battlefront може ли да каже дали си струва покупката без season pass'a защото отзивите които съм виждал не са много добри, и се чудя коя игра си струва повече Battlefront или Destiny the taken king legendary edition.
Весели Празници!
Цитирай
#31

Здравейте, шернахме си акаунтите с един приятел. На моята конзола неговият акаунт е праймъри, на неговата моя. Аз имам пс+, той не, и след като си шернахме акаунтите, защо не се шерна и пс+, какво пропускаме или какво бъркаме?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#32

PS+ абонамента се споделя "частично".


PlayStationPlus benefits available to other non-subscribing users on your Primary PS4:
- Online multiplayer (subject to any parental control settings on sub accounts)
- Play downloaded games purchased with PlayStationPlus discount
- Play downloaded IGC games
- Share Play

PlayStationPlus benefits not available to other users on your Primary PS4:
- Purchasing PlayStationPlus discounted products from PlayStation Store
- Online game save storage
- Auto patch download
- PlayStationPlus exclusive early access to game trials

D_coffee
Цитирай
#33

Благодаря за информацията.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#34

PlayStation VR price and release date officially unveiled at GDC 2016

[Изображение: PlayStation-VR.jpg]

Цената ми се струва доста приемлива на фона на цените на конкурентните продукти. Засега игрите са само 50, но от Сони казаха, че ще добавят нови. Ще трябва и PlayStation Camera, която няма да е включена в комплекта.

D_coffee
Цитирай
#35

Ееех, кога играхме каратеката на правец осмиците, кога стигнахме до тук!?!

[Изображение: karateka_lg.gif]
Цитирай
#36

Аз не съм запален по VR. Задължават те да им да купиш всчките джаджи които идват около 2 бона. Мойте очи за без пари виждам всичко наокло. Достатъчно реано ми е

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#37

Да си оправдая думите за VR, има слухове, че Сони работи по Sony PlayStation 4.5 за по-добра производителност на VR и възпроизвеждане на 4к...
В Амазон е вече РАЗПРОДАДЕН pre-order-а на Sony VR-a Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#38

4K TV нямам и не ме вълнува особено евентуалната поява на PS4.5 (дано това да не е финалното име, не звучи добре) стига да не повлияе на игрите за PS4.

D_coffee
Цитирай
#39

Sony обмислят вариант шлема да работи и с компютри, а не само с конзолата.

http://www.polygon.com/2016/3/28/1131763...compatible

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#40

Интересно ми е какви ще са изискванията за РС, ако съвместимостта на VR-a с PC се окаже реалност. Smile

D_coffee
Цитирай
#41

Най-вероятно трябва да са близки до параметрите на конзолата, а тя не е особено мощна. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#42

Новият ъпдейт на софтуера за PS4 с версия 3.50 вече може да бъде изтеглен. 
Remote Play за Windows/MAC - https://remoteplay.dl.playstation.net/re...index.html.

[Изображение: d1e77a5cf2cf8ad2.jpg][Изображение: b6318a75df76c4b9.jpg]

D_coffee
Цитирай
#43

Вчера както си цъках ми умря пс4-ката. От чете установих, че е познатия проблем с кабела. Конзолата е на месец, като не е играно повече от 15-на часа. Уж най-новата версия, с новия харудер...
Доста съм недоволен.
Някой има ли решение, да се вземе предвид, че съм прочел всичко, което намерих в гугъл.

Choosing...
Цитирай
#44

За HDMI кабела ли говориш? При натискане на Power бутона нещо случва ли се?

D_coffee
Цитирай
#45

Не, за пауър кабела. Светва за около 2-3 секунди и после изгасва, все едно няма електичество. А не беше играно на нея, за да е загряла. Просто пуснах я и след 20-тата минута просто изгасна ей така от нищото. След това не искаше да се включи. Накрая четох за някакво леко почукване, което намества мадърборд пиновете и стана. За сега проработи. Мизерия...

Choosing...
Цитирай
#46

Е все пак това е конзола... При тях винаги ги има тия моменти... Я духаш дискета, я завърташ диска, я монтираш допълнително fan-чета щото RROD или ще почукваш... Big Grin

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#47

Да изтупам малко праха на темата. Коя версия PS4 е за препоръчване в момента и струват ли си повечето пари за Pro версията или Slim-a е достатъчно добър? Имам 4K телевизор, но не съм най-запаления геймър и не знам дали си струва разликата. Също така 1TB задължително или 500GB стигат?
П. С. Струва ли си да я взимам нова от магазина или да взема някоя от olx? Намират се някои по на няколко месеца с гаранция.
Цитирай
#48

Моето мнение:
- не си струва да даваш повече пари за PRO версията - правил съм опити с приятели и няма голяма разлика във времето за зареждане на игрите;
- не виждам осезаема разлика в качеството на картината двете версии.

В PS Network съм: MilenR
Цитирай
#49

Поръчах вчера от olx за 500лв на два месеца и половина PS4 Pro с един джойстик и God of War, с гаранция още 22 месеца към Техноп*лис, касова бележка всичко, пълен комплект с кутия. Сега остава да купя още един джойстик. Приемам съвети от къде да го взема на нормална цена.
Цитирай
#50

@niksapz, имам един чисто нов, неотварян. От Технополис. Ако си съгласен на 70лв.?

1916 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)