Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Black Friday / Черен петък 2015
#1

Не остана още много, а прословутият Петък идва и вероятно всеки го чака. Споделяйте за какво, ще дебнете и търсите.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз търся преносима колонка и power bank
Цитирай
#3

Определено не го чакам - цените но стоките ще бъдат завишени преди това, както и миналата година.

 
Цитирай
#4

През 2013, Емаг имаха няколко добри оферти за Black Friday. Миналата година беше "умряла" работа, за тази не знам...
Реалните намаления отново ще са по чуждите сайтове - Amazon, Ebay, китайците и т.н.
Скоро видях нещо интересно за Mall.bg - дано намаленията са реални, особено за e-book reader 35% са много добре. Ще видим...
 
http://pcmag.bg/%d1%87%d0%b5%d1%80%d0%b5...%d0%be-49/

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#5

Ще гледам за power bank.Да знаете някой сайт къде сигурно ще пуснат намаление (бг сайт)
Цитирай
#6

Технополис също пускат намаления. Миналата година от тях си взех Samsung Galaxy Tab 4.
Цитирай
#7

Май ще ходя да си купувам фотоапарат другия петък. Big Grin
Цитирай
#8

На мен ми се счупи монитора на компа и сега се колебая между няколко LGта и Филипса.

Huawei P10
Цитирай
#9

Май трябва да купувам пералня...Та петък мисля рано рано да се изстрелям до техно магазините, да видим дали ще ме грабнат с нещо.
Цитирай
#10

(2015-11-22, 16:58:17)climb написа:  Май трябва да купувам пералня...Та петък  мисля рано рано да се изстрелям до техно магазините, да видим дали ще ме грабнат с нещо.

ахаха +1 и аз за пералня ще ходя, че старата издава багажа

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#11

И моята, вече е на около 10 год и просто е безсмислено да се наливат пари за ремонти. Но ще взема само ако има нещо наистина на оферта.
Цитирай
#12

Аз ще гледам Galaxy S6, то така или иначе имам доста солиден ваучер и почти ще ми излезе безплатно, но друго си е да ти го пуснат на 900-950 вместо на над 1080 Big Grin.
Цитирай
#13

И аз съм се засилил за някоя по-читава колонка + power bank, може би и някоя по-солидна флашка, че ми трябва за работата, и ако останат пари-ssd.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#14

Ако някой попадне да добри оферти да слага линкове в темата, и другите да намажем Big Grin
Цитирай
#15

Ако видите power bank на промоции пращайте линк тука или на лс.
Цитирай
#16

Аз ще се ослушвам за флашка USB 3.0 и microUSB( за телефончета)

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#17

Колега тук можеш да погледнеш тая флашка. Вземай че за петака пак ще я изтипосат за 30лв и с промоцията на 25лв. Това няколко пъти го забелязвам увеличават-намалят уж за промоцията, но пак е по-скъпо от преди промоцията. И аз я заглеждам, но аз сд картата толкова не ползвам камо ли още памет. Добри външни батерийки има тук. И аз ги заглеждам, но вместо батерия май ще си сменя тела.

Върл фен на Моторола "МОТО Г" и чистия "Андроид"
Цитирай
#18

Колега, благодаря за предложението. А аз си мислех, че в Елимекс-а подобна флашка с неизвестна марка 36лв са горе долу добре Big Grin  Dumbom . Признавам, не съм търсил много. 

Честно казано реална нужда от нещо нямам, но си мисля, че ще се сдобия с една камара джаджи. И от флашка реално нямам(използвам облачета), но си изгубих 2те 8ГБ-ки някъде и сега нямам нито една.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#19

Ebay също има черен петък. Могат да се намерят интересни неща, а отстъпката стига до 80% за някои от тях.

http://globaldeals.ebay.com/

Може да се сортира и по категории, защото на основната страница е миш-маш.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#20

Това го мернах преди малко - може да има нещо което да ви заинтересова, колеги. Big Grin 
   
http://www.speedcomputers.biz/black-frid...ack_friday

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#21

Black Friday... Ужаса за консултантите по техномагазините Big Grin
Цитирай
#22

Явно те са го кръстили така.
Все пак ще има или ще няма (както е модерно да се казва)

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#23

В емаг ще има черен петък официално вече.
Цитирай
#24

Тоя черен петък в БГ е смешен,надуват цените преди въпросния ден и после ги намялят на каквито са били,че и по-скъпо...И рибките започват да кълват Smile
Цитирай
#25

Не на всичко, някои неща наистина биват намалени. Но хората, които пазарят онлайн си знаят работата - проверяват навсякъде как вървят цените и така купуват.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)