Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG G Flex2
#1

А аксесоари някъде в Българско има ли?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-04-26, 08:29:51)Bavarche написа:  А аксесоари някъде в Българско има ли?

И аз търся оригиналния quick circle case,  ама така и не го намирам! От мтел не могат да ми кажат кога ще го предлагат, а по останалите места няма нищо за нашите телефони или чакат доставки!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#3

Ми да бяхме си взели някоя черупка от по популярните ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#4

"Стъклен протектор"
         След няколко дневно обикаляне по магазините не успях да намеря "стъклен" протектор за G Flex 2-та, и тъй като габаритите и формата на дисплея са много близки с този на LG G4 реших да пробвам с такъв... В магазина продавача взе да ме увещава, че нямало да стане тъй като телефона ми бил "КРИВ", но така и така не бях успял да намеря за моя модел /и вече ми бе писнало да търся/ реших да рискувам... и се получи перфектно /поне според мен/
   

           
     
    
   
п.п.Ако снимката на опаковката на протектора се счита за реклама и е против правилата на форума мола модераторите да я изтрят...

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#5

Във мола в стз ми изкараха стъклен протектор за 9 лв и в цената влиза поставянето.  А този от g4 имаше лека разлика но щеше да стане като за компромисен вариант.

The luck is quality.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)