Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Global Stable Beta 7.0.8.0 - fastboot версия
#1

Global Stable Beta 7.0.8.0 - fastboot версия

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой тества ли го да каже впечатления?

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#3

То излезе официално вече: http://en.miui.com/thread-186596-1-1.html

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#4

Без бг меню, има македонски, румънски...
system locale е за африка, азия, европа тук таме
google apps присъстват
Цитирай
#5

Кое точно те учудва? От година и половина от как има глобал е така. БГ има смао кретенията на xiaomi.eu и производните му. Който не знае какво е Dial, message phone и други 5 думи да си ползва xiaomi.eu.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#6

(2015-11-25, 17:46:35)zorvalth написа:  То излезе официално вече: http://en.miui.com/thread-186596-1-1.html

Искам да ъпдейтна от 5.11.5 weekly, но имам един въпрс. Как да си запазя всички приложения и датата им, за да не се налага да ги инсталирам пак?

Samsung Galaxy A52s
Цитирай
#7

Може да пробваш през ъпдейтъра,ама не съм сигурен. Или буутваш през рекавъри с рома, преименуван на update.zip. НО тъй като това е глобал бета не зная дали може да се направи така

@zorvalth по няква случайност съм теглил все с бг меню, не ми пречи, че няма. Констатирам го само Wink
Цитирай
#8

(2015-11-25, 23:35:32)k-2 написа:  Може да пробваш през ъпдейтъра,ама не съм сигурен. Или буутваш през рекавъри с рома, преименуван на   update.zip. НО тъй като това е глобал бета не зная дали може да се направи така

@zorvalth по няква случайност съм теглил все с бг меню, не ми пречи, че няма. Констатирам го само Wink

Няма как да си теглил global stable официален и да е с бг меню. Теглил си мултито на xiaomi.eu

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#9

Стейбъл ама друг път,по-добре сложи с бг меню.всички са еднакви.
Цитирай
#10

@zorvalth,oxy2 Никъде не съм писъл стейбъл, глобал бета ми е ромът. Теглил съм само дев мулти с бг преди
Цитирай
#11

Нямах предвид никакви изказвания,коментирам различните рилийзи Smile
Цитирай
#12

Някой с проблем при sim tool kit (bob/mentel) с тоя ром? И евентуално решение на проблем с проверка на сметка..
Цитирай
#13

По-точно какъв е проблема, да проверя при мен?

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#14

(2015-11-25, 22:20:09)zorvalth написа:  Кое точно те учудва? От година и половина от как има глобал е така. БГ има смао кретенията на xiaomi.eu и производните му. Който не знае какво е Dial, message phone и други 5 думи да си ползва xiaomi.eu.
Защо да е кретения? Какво не му е наред? Има си руут и въврви що годе добре. Има още какво да се иска но няма нищо перфектно на този свят.
Цитирай
#15

Проблемът е следния (5.11.12 global beta) - когато отварям сим туул за проверка на сметка, влизам до меню "текуща", натискам, отдолу излиза надпис само " send SMS" и ме връща в предното меню - проверка. Преди, с 5.9.11, 5.11.5 dev multi с бг, този надпис send SMS беше на латиница и излизаше като прозорец "saobshtenieto e dostaveno 50% " и бутони ОК .. След това излиза дължимата сума отново в прозорец, затваряш и край. Сега нищо не се случва, просто ме връща в предното, няма изкачащ прозорец... все едно не проверявам
Цитирай
#16

(2015-11-27, 06:56:41)k-2 написа:  Проблемът е следния (5.11.12 global beta) - когато отварям сим туул за проверка на сметка, влизам до меню "текуща", натискам, отдолу излиза надпис само " send SMS" и ме връща в предното меню - проверка. Преди, с 5.9.11, 5.11.5 dev multi с бг, този надпис  send SMS беше на латиница и излизаше като прозорец "saobshtenieto e dostaveno 50% " и бутони ОК .. След  това излиза дължимата сума отново в прозорец, затваряш и край. Сега нищо не се случва, просто ме връща в предното, няма изкачащ прозорец... все едно не проверявам

Ползввай апп-а на мтел, 100 пъти по удобно е.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)