Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] LG G3 или HUAWEI P8 да избера
#1

LG G3 или HUAWEI P8  не мога да взема решение кой от двата телефона да взема,ако може хора запознати с тези два телефона да изкажат мнение,поздрави. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

+1 За LG-то

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай
#3

на основата на какво даватe този коментар Sleepy поздрави   Smile
Цитирай
#4

LG G3 версията с 3 GB RAM според мен в момента е по-оптималната покупка.Цената му доста е паднала, дисплея е по-голям и с по-висока резолюция и въпреки, че е по-стар модел според мен ще получи 6.0 преди Хуауея.
Той пък от своя страна кърти с дизайн / личното ми субективно и пристрастно мнение/ и софтуера е отличен.
Цитирай
#5

благодаря ти Smile

чакам още мнение благодарен ще съм ви !!! Smile Smile
Цитирай
#6

Здравейте, кой от двата телефона си заслужава повече, имайки се впредвид, че мога да взема Huawei-я за 600лв от мобилен оператор.Кой ще се справя по-добре в игрите ? Нямам намерение да сменям телефона близките 2год.
Цитирай
#7

И двата са добре в игрите,g3 грее доста,вече е поостарял модел и има своите слабости,като петна по дисплея и пукване по лайсните,който е масов проблем.Тук някой ще каже да ама то гаранцията го покрива ала бала...Хуавей е нов модел,мисля че ще ти даде това от което имаш нужда,не само за игри,а и за каквото и било.G3 може би камерата му е по-добра,добра е наистина,но винаги може да провериш на място,кой от двата модела ще ти допадне повече,ако все пак е ,g3 търси 32 гига версията с 3 пръчки рам Big Grin
Цитирай
#8

Аз бих взел Huawei -я...


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#9

Още един глас за Huawei. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#10

Ако ги видиш на живо, не знам какво би те накарало да не вземеш Р8-цата...
Цитирай
#11

Единственото, което ме притеснява за Huawei-я е, че казват, че е със слаб графичен чип и, че не се справял много добре в по-тежките игри.Не че ще играя много, просто телефон за 800лв. не би трябвало да го затрудняват никакви игри.Иначе до колкото гледам е доста добър и бърз.
Цитирай
#12

Huawei-а естествено, много по-класен дизайн корпуса е от метал, процесора е доста корав, Full HD дисплея му ще щади батерията доста повече спрямо LG-то.

И ще завърша така: LG-то е поредната корейска сапунерка, докато Huawei-а си е страхотен телефон на страхотни пари от страхотна компания (въпреки че е китайска)
Цитирай
#13

Хахахахаха! Ти си адски забавен, когато се опитваш да си обосновеш позицията. LG е поредната корейска сапунерка - Чуваш ли се? А Huawei е поредната китайска имитация на iPhone.
Към автора на темата: И двата талефона са добри. С РОМа, с който излезе G3 лагваше понякога без никакво натоварване, не знам как е с новата версия, не съм го тествал. Честно казано и аз съм за P8, просто защото ми харесва повече на външен вид и имам спомени с лага при стоковия РОМ. Иначе и двата телефона са флагмани и се справят добре със всичко. ПО-горе иронизирах колегата понеже доводите му с уникални, не ги взимай под внимание.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#14

P8 е по-добър като цяло, но G3 превъзхожда с камерата, но неговата камера е по-добра от почти всички телефони с андройд с малки изключения, нищо че е миналогодишен модел, които и от двата да вземеш ще си доволен.
Цитирай
#15

(2015-12-19, 22:47:39)emski_vas написа:  Хахахахаха! Ти си адски забавен, когато се опитваш да си обосновеш позицията. LG е поредната корейска сапунерка - Чуваш ли се? А Huawei е поредната китайска имитация на iPhone.
Към автора на темата: И двата талефона са добри. С РОМа, с който излезе G3 лагваше понякога без никакво натоварване, не знам как е с новата версия, не съм го тествал. Честно казано и аз съм за P8, просто защото ми харесва повече на външен вид и имам спомени с лага при стоковия РОМ. Иначе и двата телефона са флагмани и се справят добре със всичко. ПО-горе иронизирах колегата понеже доводите му с уникални, не ги взимай под внимание.

Смартфоните на Huawei са си даже много добри и много качествени, за разлика примерно от тези на Xiaomi които наистина са си чиста проба копия на iphone-а, само дето са забравили да изкопират и контрола им на качеството....
Цитирай
#16

Благодаря на всички за отделеното време и мненията.Изглежда ще се спра на P8-цата.
Цитирай
#17

И все пак да кажа, въпреки, че не вярвам много на тези тестове. Mali-T628 остъпва и то доста на Adreno 330.

http://laptopmedia.com/highlights/mali-t...omparison/
As you can see, Adreno 330 has quite the advantage over its competitor, so we can say that in terms of graphics performance, Huawei’s latest flagship is still far behind last-year top models in that regard.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#18

+1 за Huawei P8
Цитирай
#19

Факт е че графичния ускорител при Kirin-а е малко по-слаб, но не забравяй че при G3 има QHD резолюция за бутане, която първо му сваля производителността и второ гълта повече батерия.Така че разликата в "суровата сила" при двата модела е минимална
Цитирай
#20

Но да ти кажа, че който и от двата да вземеш, не е гаранция, че всички игри ще вървят перфектно. Например при мен FIFA16 ми сече и то доста. Но това не е защото хардуера е слаб, а защото все още не е оптимизирана.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#21

(2015-12-19, 21:43:39)kon12 написа:  Huawei-а естествено, много по-класен дизайн корпуса е от метал, процесора е доста корав, Full HD дисплея му ще щади батерията доста повече спрямо LG-то.

И ще завърша така: LG-то е поредната корейска сапунерка, докато Huawei-а си е страхотен телефон на страхотни пари от страхотна компания (въпреки че е китайска)

Конкретно между 2-та телефона П8 е по-новият модел и е нормално да е по-добър, в сравнение с Г3, но да кажеш на марка като ЛГ, която ще направи скоро 60 години от създаването си ''поредната корейска сапунерка'' си е чиста простащина..
Цитирай
#22

(2015-12-19, 22:56:57)kon12 написа:  Смартфоните на Huawei са си даже много добри и много качествени, за разлика примерно от тези на Xiaomi които наистина са си чиста проба копия на iphone-а, само дето са забравили да изкопират и контрола им на качеството....

Защо пишеш такива неща, да ставаш смешен? Просто мненията ти показват тотално непознаване на материята. Ти живееш в някакъв собствен свят, който няма общо с действителността. И на Huawei, и на Lenovo интерфейса е копиран от на Xiaomi, тоест е копие на копие. Това, че компютъра ти Lenovo  е безпроблемен, не значи, че телефоните са им такива. Мълчи си по-добре да не ти се смеят хората.
Към автора на темата: Аз на твое място не бих слушал препоръките на човек с 5 мнения и детски телефон, които си няма понятие от последователността в развитието на смартфоните изобщо. Ти сам си решаваш, но някой, които твърди, че Xiaomi куцат в качеството (не били копирали качеството от иФон????) и да ти препоръчва други китайци, копиращи тях... Ще се набуташ определено. Леново не са лоша компания, но са прословути с това, че изваждайки един добър телефон, после имат 5 с проблеми.
Кон, моля те не подвеждай хората!!! Адски си активен в този раздел, а си тотално незапознат. Водиш се изключително от пристрастия, което не е добър съветник. Lenovo P1m си е телефон от нисък клас и както и да го въртиш няма да стане по-добър. Подвеждаш хората, а ти самия си некомпетентен.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#23

Кой говори за P1m? Big Grin
И е факт че Xiaomi имат доста да папкат докато стигнат Lenovo или Huawei. Аз пък ще ти кажа че тука 5 човека като имате Xiaomi-та и нямате проблеми с тях това по никакъв начин не значи че качеството им е високо, дори напротив.Както казах- имат още много да доказват, те все още са само на домашния пазар, дай да излязат първо по широкия свят и тогава да приказваме, кое е копие, кое е качествено и кое не.Щото компромиси които минават в  Китай не минават като излезеш навън.
Цитирай
#24

Не нападайте човека, той забравя да си взима лекарствата понякога.
По темата.
Huawei P8 има много добър дизайн. Не е ергономичен, но е красив.
LG G3 има приятен дизайн и е удобен за държане и за работа.
Хардуерът и на двата е достатъчен за всичко,макар че процесорът на китаеца може да създаде ядове с някои приложения.
LG G3 има по - голяма батерия, но Huawei P8 има предна камера с много повече мегапиксели.
При еднакви размери на корпуса, LG - то е с 5,5", а P8 e с 5,2".
По - малката батерия на P8 също може да е от значение, точно когато е нужна автономност.

С популярния си процесор, по - добрата основна камера, по - голямата батерия, по - големия екран (в същото по - размер тяло) и по - ниската си цена, LG G3 би бил логичният избор за рационалния човек.
Предимствата на P8 се свеждат до алуминиевия корпус и добрата предна камера.

Да обобщим:
Ако искаш нещо, което да ти върши добра работа, да не е твърде скъпо и да изглежда прилично, LG G3 e твоят телефон.
Ако искаш да носиш нещо неоправдано скъпо, лъскавко и да си правиш селфита, вземай P8!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#25

Хахахахах! Кон, прочети това-онова бе човек, подвеждаш останалите, които питат. Xiaomi и Meizu са сериозни фирми много преди Lenovo и Huawei (подразделенията им за телефони) да станат такива изобщо. Показателно е, че вторите две копират първите откакто са се пръкнали. Разбирам те, че искаш да се изявиш и да даваш напътствия в раздела за избор, но си фенбой, освен това те мързи да четеш и си вадиш изводи от пръстите, нямащи нищо общо с действителността. По този начин подвеждаш хората.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)