Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на LG G4 - коментари/препоръки

Щом андроид системата е най отгоре слагай това и следи какво е https://play.google.com/store/apps/detai....bbm&hl=bg
Най лесното за мен в този случай е ресет и постепенно слагане само на жизненоважно програми докато се намери проблема. И в никакъв случай не слагай точно "wallpepr, Battery Doctor, ABV приложението и messenger". Няма по ш**ани програми от тях ...
А няма как почти нищо да го държи буден след като грее ... това е симптом, не само че не спи, но и процесора работи сериозно натоварен ...
Това ще ти каже това. https://play.google.com/store/apps/detai...py.realgpp
Чакаме повече информация ...
Цитирай
Аксесоари

Това са снимките надявам се  :Smile много благодаря за съветите вече инсталирах двете програми и махнах АБВ ще си го проверявам през хрома ! При това  положение да махна ли гринифай? Можеш ли да ми препоръчаш кои опции да ми бъдат пуснати от двете програми?

Качил съм и снимки от Андроид системата, нормално ли и да има отворени толкова много неща и също има разминаване в показанията между сток Battery usage там пише 37% а според GSam Battery същото показва 13%


Прикачени файлове Миниатюри
                       
           
Цитирай

Колега, като гледам GPS - a ти работи. Ако не го ползваш го спи, защото може от него да е цялата работа.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Ползвам го но се сетих и го изключвах и него и без да работи качи по-малко от 30 мин работа при включен екран.
Цитирай

Пусни програмата Cpu Spy. Горе в десният ъгъл има три точки. Натисни ги и цъкни на "reset timers". След това излез от програмата и изчакай 2-3 минути след, като е изгаснал дисплея. Пусни я пак и виж на "deep sleep" какво ти пише.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

пише 0:01:18. 29.5%
Цитирай

Здравейте, имам телефона от Декември, но до преди 1-2 дена не ми беше основен телефон, а втори. Сега като стана основен от другия не говоря и всичко пада върху този и днес след 13 часа на батерия и 1 час и 48 мин вклчен дисплей беше на 7%. Прикачам снимки какво и колко съм ползвал. Не съм го ползвал никак малко според мен ама тук чета за някакви 2-3 часа СОТ и се чудя какво става. Преди 2 дена ъпдейтнах софта и направих фактори ресет.[Изображение: af5f81b706b161c75c5e20daf2061933.jpg][Изображение: 75cfff883408a6a8dc91819e30d1c729.jpg][Изображение: c179f4becf4da6df92bf29a6f5b0aacd.jpg]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

[Изображение: e109729f64c703af6c538a42724e23b4.jpg]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Аз си правя с лекота 4ч+ екран, но мобилни данни не ползвам.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

(2016-04-13, 21:14:05)prankmaster написа:  Аз си правя с лекота 4ч+ екран, но мобилни данни не ползвам.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

С коя версия на андроид си ?

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

С 6.0 съм, последния ОТА ъпдейт.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

И аз правя 4+ с lollipop. Със Z2 Pro правих 5+.
Цитирай

(2016-04-13, 20:40:37)climb написа:  Здравейте, имам телефона от Декември, но до преди 1-2 дена не ми беше основен телефон, а втори. Сега като стана основен от другия не говоря и всичко пада върху този и днес след 13 часа на батерия и 1 час и 48 мин вклчен дисплей беше на 7%. Прикачам снимки какво и колко съм ползвал. Не съм го ползвал никак малко според мен ама тук чета за някакви 2-3 часа СОТ и се чудя какво става. Преди 2 дена ъпдейтнах софта и направих фактори ресет.[Изображение: af5f81b706b161c75c5e20daf2061933.jpg][Изображение: 75cfff883408a6a8dc91819e30d1c729.jpg][Изображение: c179f4becf4da6df92bf29a6f5b0aacd.jpg]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

[Изображение: e109729f64c703af6c538a42724e23b4.jpg]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Разкарaй фейсбук ...
Виж как е при мен от как го разкарах.
над 2 дни от последен заряд ..
[Изображение: 8764805V.png]
През това време 50 минути разговори ...
[Изображение: 8764808Y.png]
Над 3 часа екран ...
[Изображение: 8764811k.png]
При това с дрейн от гугъл сървис ...
[Изображение: 8764814j.png]

И ми остават 35% батерия ...
Ти си вади заключенията за фейсбук ...
Цитирай

Еб*симу фейса.... като за начало мисля да махна месинджъра и да пробвам така, защото ми трябват известията от фейса. И ако не ще се мъча да оправя известията които мо трябват да идват на мейл и да махна фейса. Благодаря много Smile

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Пробвай lite версията на Фейса, правена е за ползване при слаб Нет

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2016-04-22, 11:24:22)climb написа:  Еб*симу фейса.... като за начало мисля да махна месинджъра и да пробвам така, защото ми трябват известията от фейса. И ако не ще се мъча да оправя известията които мо трябват да идват на мейл и да махна фейса. Благодаря много Smile

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Аз Месинджъра, от край време съм го блокирал с Facebook Chat Enabler. Това още от времето, когато не бе станал задължителен за инсталация. Та си пиша директно през приложението на Facebook, когато ми се налага...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Колеги имам голямо източване на батерията от WifiOffDelayIfNotUsed... Някакви идеи за фикс? Рутнал съм, но съм с заключен бутлоудер...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Galaxy S10
Цитирай

Нещо което се опитва да ползва wifi те тормози ... Трудно се хваща. Задай wifi да остава включено при неактивност от настройките и виж как ще е ... Ресет най бързо решава проблема ...
Доволна е батерийката. Тази вечер на нощната се справи подобаващо ...

[Изображение: 498907ca6fee7392eccfe54bb12e2118.jpg]
[Изображение: 55f774d5411eca1c9f4a9084d5effee0.jpg]
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

wifi си е оставено включено при неактивност от край време...
При ресет на телефона ще изгубя ли рута...?

Galaxy S10
Цитирай

Зависи от рута. Може да брикнеш телефона даже. Как и с какво си рутнал да ти кажа по точно ...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Рутнал съм по начина по който се запазва заключен бутлоудъра... за 5.1
Ето от тази тема:
http://forum.xda-developers.com/g4/orig-...g-t3164765

Galaxy S10
Цитирай

Не би трябвало да се губи рут, но знае ли човек ...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Система андроид ми е изяла до момента 13% .Телефона е бил буден близо 5 часа т.е от както съм го изключил от зарядното. Как да разбера какво държи буден телефона?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Това го имам на последните ми 3 телефона за последните 3 месеца, както си стои спокойно системата изведнъж решава да почне да яде, според мен просто Андроида си става все по-тежък и по-тежък...

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай

Под система андроид се крият много прочеси ... най често GPS-а е виновника т.е. приложение което иска да го ползва ...
Цитирай

А случайно да сте пускали режима за спестяване на батерия? Понеже след пускането и при мен на V10, телефона не спи поради това, че стоковото време иска да се ъпдейтне, но бъгва и не може. След това и да изключите енергоспестяването пак не може, докато не изчистите кеша на метеорологична служба и не го затворите принудително. През това време, освен, че времето може да прави опити цял ден да се ъпдейтва, ползва и GPS-а.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)