Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С2 изгасна и не иска да се включи.
#1

Колеги, докато беше на зарядно телефона изгасна и вече втори ден нито иска се включи, нито светва нищо. Къде може да е проблема? Не е от батерията заредена е-проверено.
Цитирай
Аксесоари
#2

Има ли някакви индикации изобщо? Пробвай дали влиза в Download и в рековери, като цяло чети важната тема за флаш ако не знаеш как се влиза в тези менюта.
Цитирай
#3

(2015-11-23, 18:14:13)degman написа:  Има ли някакви индикации изобщо? Пробвай дали влиза в Download и в рековери, като цяло чети важната тема за флаш ако не знаеш как се влиза в тези менюта.

Няма никакви индикации и пробвах за тези менюта и там никаква реакция Big Grin . Май е дал фира Huh
Цитирай
#4

Щом не влиза в downloаd или recovery твърде вероятно е да му е дошло времето.Все пак не ти пречи да го занесеш на сервиз.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#5

При мен също изгасна и не можеше да се включи по никакъв начин. Оправих го с махане на един кондензатор. Метода го видях в YouTube - има няколко клипчета, които го показват. Измери съпротивлението на клемите на телефона (1 и 3 краче), както е показано в клипа - при мен беше около 30 ома. Имай в предвид, че с махането на кондензатора губиш OTG функциите на USB порта. Като гледам отзивите под клипчетата, май доста хора имат същия проблем.
Цитирай
#6

Телефона не е дал фира, а просто е Hard Brick, за да го изкараш от това състояние ти трябва JIG USB или с кондензатори го укасяваш по дадените крачета на USB порта. Преди 2-3 години минах по същият път с Galaxy S1, взех кондензатори, но не ми влязоха в употреба. Варианта е следният:
1.Взимаш 1 USB кабел закачаш го към телефона само без към PC или зарядно само го пъхаш в телефона.
2.Вкарваш го в Download Mode (Volume Down + Power Button + Home Button)
3.Теглиш официален софтуер от sammobile или от важните теми в форума.
4.Зареждаш в Odin и инсталирваш.
5.Пълен фактори ресет
Дано да съм ти бил полезен. Ако не помогне има човек от форума, който се занимава с телефони като цяло от доста време и би ти помогнал, момчето е ремонтирал на доста потребители телефоните и са останали доволни. Потребителското му име е Be6i4. Smile

SGS 1 -> SGS 2 -> SGS 3 -> LG Nexus 5 -> Iphone 5s -> Xiaomi Pocophone F1 128GB - Stock| Xiaomi Pocophone F1 -> Xiaomi Poco F3 -> Xiaomi Mi 12 -> Samsung Galaxy S24
Цитирай
#7

Колеги флаш памета ми е изгоряла закарах го в сервиз и там ми казаха. Въпроса ми е ако взема само платка от с2 плюс дали ще тръгне моя е само с2?
Цитирай
#8

(2015-12-08, 22:40:26)vigoole написа:  Колеги флаш памета ми е изгоряла закарах го в сервиз и там ми казаха. Въпроса ми е ако взема само платка от с2 плюс дали ще тръгне моя е само с2?

???
Цитирай
#9

Няма,как да стане колега,това са два съвсем различни телефона.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)