Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Q]Коя версия на Android ползвате?
#1

С коя версия на андроид е вашата Z2-ка?
Аз в момента съм с 5.1.1,но се замислям,дали да не се върна на 4.4.4 или 4.4.2 заради животът на батерията.
Чета най-различни мнения в XDA,че 4.4.х е по-добрият избор,а вие какво мислите?

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей Spellbound.
Аз за себе си съм се уверил, че при 4.4.2 имах възможно най-добра издръжливост на батерията.
Достатъчно дълго време използвах и другите версии на Андроид и различни компилации, но всичките отстъпват на първата версия,  с която бе пуснато устройството.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Т.е. в момента ползваш 4.4.2?И според мен батерията държеше най-дълго при тази версия.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#4

Всъщност продължавам да ползвам 5.1.1, въпреки, че не съм доволен колкото при споменатата по-горе.
Тайно се надявам с излизането на Андроид 6, издръжливостта на батерията да се върне както бе при 4.4.2.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

5.0.2
Последната, която мога да рутвам разбираемо за мен.
Имам над 6 часа екран с едно зареждане, какво да искам повече?

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#6

5.1.1 доволен съм не намирам никаква разлика в живота на батерията работи си перфектно телефончето......
Цитирай
#7

С 4.4.4 съм. Не виждам смисъл да ъпдейтвам след като и така телефонът си върви перфектно, а и не виждам кой знае какви подобрения в новия Android.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#8

(2015-11-23, 18:10:33)Spellbound91 написа:  С коя версия на андроид е вашата Z2-ка?
Аз в момента съм с 5.1.1,но се замислям,дали да не се върна на 4.4.4 или 4.4.2 заради животът на батерията.
Чета най-различни мнения в XDA,че 4.4.х е по-добрият избор,а вие какво мислите?

Бях с Лолито Bu , въпреки предубежденията , но веднага се поправих  -  4.4.2  е истината Tummenupp . Сега телефона ми е ОК Dance .
Цитирай
#9

Здравейте, в момента съм с последната версия 5.1.1 , но се колебая дали да не се върна на 4.4.2.Според вас по-дълъг живот ли има батерията и по-добре ли снима камерата ? Smile

ZTE Blade III->Samsung Galaxy S3->Sony Xperia Z2 5.1
Цитирай
#10

За 4.4.2 относно камерата, аз поне разлика не мога да направя.
По въпроса за батерията обаче, мога да потвърдя за себе си определено по-добрия й живот.
Нещо, което бях написал и в предишна моя публикация в темата.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)