Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ако заменя батерията с нова, ще държи ли повече?
#1

От скоро батерията ми пада по-бързо от обикновенно, което предполагам, че е нормално като се вземат предвид трите години от както го ползвам. Телефонът е самсунг с3 и въпросът ми е дали ако му купя нова батерия ще реша този проблем?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще има само частичен ефект.

 
Цитирай
#3

Ако си потърсиш оригинална батерия ще има ефект. Ако си вземеш някоя случайна ще е даже по-зле.
Цитирай
#4

Търси оригинална, или ако решиш да е китайска-ползвал съм L Star и държат, качествени са ниво. Само инфото за mAh са лъжливи, но отзад на батерията има реалните стойности и като ги пресметнеш (беше една проста формула, сега не се сещам, има я с търсене в Google) се получават оригиналните стойности. Държи колкото оригиналната (плюс-минус), но е в пъти евтина.
Цитирай
#5

Ако е оригинална определено има има огромен ефект.
Цитирай
#6

Те всички търговци се кълнат, че техните са от най-оригиналните и после ... Пиша това защото съм патил!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#7

Именно за това най-добре да си внесеш сам. Огледай ebay и чети коментарите на тези които вече са пазарували от съответния търговец.
Цитирай
#8

мойта е на две години и също е много зле но след фабрични настройки и връщане на всичко обратно се получи, че за цял ден с един два разговора падат само 7% но вклуча ли wifi яде като за need for speed

Sony Ericsson Xperia ray
Samsung Galaxy S 3
Цитирай
#9

Батерията си е на годинки.. Ако му вземеш нова батерия ще се родиш. Big Grin

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#10

Няма какво да се чудиш,взимай нова батерия и ще си решиш проблемите.Моята издържа нямаше и 2год. и замина.Аз си взех от познат,който има магазин за телефони,нова оригинална уж на Самсунг за 25лв. и един ден с пуснат нет си изкарва без проблем.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#11

И аз имам същия проблем само, че батерията ми още държи, но не както преди и няма да я сменям още.  Все пак телефона ми е почти на 2 години и от както е взет играя на него игри, които скъсяват живота на батерията. В техномаркет има ли оригинални батерии и зарядни за Samsung Galaxy S3?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)