Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Леново p70 android 6.0 Marshmallow?
#1
Big Grin 

Преди малко гледах ревюто на въпросния андроид 6.0 и като на майтап се зарових и намерих че се очаква и за р70 те сега ни дигнаха на 5.1 колко ли ще чакаме за 6.0 намерих още ром 6.0 за р70 и в коментарите пишеше от потребители че работи мн добре давайте мнения
Цитирай
Аксесоари
#2

Официален 6.0 няма да има, къстъм РОМ евентуално догодина около/по време на/след лятото.
Цитирай
#3

http://marshmallow-rom.net/download/rom-lenovo-p70/
Цитирай
#4

Някой ако може да го свали и качи на достъпно място .
Цитирай
#5

Що се връзвате на тези глупости, да не сте малки деца?
Цитирай
#6

Това е някаква измама. CWM не работи за нас.
Цитирай
#7

Вижте само колко са "излъскани" снимките на всички в коментарите. Smile това е като реклама на бърз кредит в България. Препоръчвам ви да не сваляте нито един от файловете.

Lenovo P70
Цитирай
#8
Big Grin 

И аз си помислих същото че неможе да се вярва на лъснатите снимки и коментарите им затова пуснах темата мисля да почакаме братушките ще направят работата мисля аз те бяма да се бавят дълго
Цитирай
#9

Момци, каква е ситуацията тук, говори ли се нещо за ъпдейт ?
Цитирай
#10

Не, разбира се Smile)))

Android4e
Цитирай
#11

Някой нещо да е чувал за ъпдейт? Нова информация, някаква!?
Цитирай
#12

Официален ъпдейт до андроид 6 няма да има , но портнати къстъм ромове от други леново устройства с андроид 6 има доста в руския форум. Аз лично изчаквам да се появи по-стабилен порт на който му работи всичко и тогава ще сложа 6 marshmallow. Smile
Цитирай
#13

(2015-11-23, 21:09:02)gggng написа:  http://marshmallow-rom.net/download/rom-lenovo-p70/

Приятелю, на тоя сладурски линк дето си го дал, и аваста, и малуербайтса изквичаха едновременно на умряло и блокираха страницата, което със сигурност означава че и твоя, че и на всички други, които са се подлъгали да го цъкнат без съответната защита, компчетата вече са им заразени! Cry
Цитирай
#14

При мен се отваря страницата, без никакви заплахи, но не съм свалял файловете.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#15

Ами чудесно тогава, бъди щастлив!!!
Цитирай
#16

От около седмица стържа  6-ца, порт от  К3 Note. Както всички ромове, базирани на андроид 6, не работи предната камера (за мен не е болка за умиране), дабъл таб, също няма. С инсталиране и настройване на xposed framework и gravitybox се добавят функции за double tab to sleep в/у статус бара и изчистване на скорошни "активности". Иначе всичко друго му е чук на тоя порт.

P.S.
Сега виждам, че пуснаха патч за recently app със задържане върху home бутона, но за мен е неуместно, защото по дефолт така се активира google now апликацията.
Цитирай
#17

(2015-11-23, 21:37:55)poceh6630 написа:  Що се връзвате на тези глупости, да не сте малки деца?

Единственото наистина смислено изказване в тоя форум, което съм прочел от сума ти време насам, и то от човек, който е баннат! Unknw_mini
Цитирай
#18

Колега gene , те хората се луднаха по най- големия капан за наивници - Великата Национална Лотария , та за такива дреболии ли ще се притесняваме! 😀

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)