Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Два whatsapp-а на един телефон
#1

Здравейте имам Самсунг дуос искам да ползвам и ма двата ми номера whatsapp възможно ли е и ако да как става?
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля,че можеше,ако си инсталираш OGWhatsApp има го в нета.Деинсталираш си WhatsApp-а,като си архивираш даните от самото приложение и папката WhatsApp в памета на телефона я преиминуваш на OGWhatsApp,след това слагаш OGWhatsApp и го регистрираш с единият номер,като възстановяваш даните.После влизаш в Гоогъл Плея и си сваляш оригиналния WhatsApp и го регистрираш с другия номер.Ето виж това видео https://www.youtube.com/watch?v=XJhBuQTxDVA .Преди съм го пробвал и ставаше Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

Здравей пробвах го и не става след като направя всичко и вляза в Google market-a ми дава че вече е инсталиран whatsappa
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)