Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 8 е обявен официално
#1
Information 

[Изображение: huawei-mate-8-press-x-5-840x569.jpg]




Следвайки миналогодишния Mate 8 и тазгодишния Mate S, Huawei обявяват наследника в тази серия, Mate 8. Това е стилен фаблет, работещ с последното поколение Kirin процесор, доста интересни спецификации и Android 6.0 Marshmallow...



Към цялата статия -->
Цитирай
Аксесоари
#2

В момента тече презентацията....Не разбирам китайски,но в общи линии това са сухите цифри за модела,който представят в момента:

6"/FullHd дисплей
Kirin 950
3GB Ram+32GB Rom
4000 mAh  батерия
Камера Sony IMX 298/16 mp(задна),8 mp(предна)
9V/2A fast charging
EMUI 4.0
VoLTE4G
Android 6.0
3500 юана(500 евра),ако съм разбрал правилно....Ако не съм,ще го коригирам..... Smile
Цитирай
#3

Страхотно съотношение тяло дисплей, но защо ОТНОВО е 5.5+инча?!?
Тая година някой пусна ли "нормален" 5 инчов телефон с флагмански х-ки?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#4

Признавам си и мен грабна телефончето. Изглежда супер .
Иска ми се да го видя някъде на живо.
Мисля, че голяма част от потребителите предпочитат телефони над 5.0 инча и за това се увеличава размера на новите телефона.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#5

Объркал съм се за цената....Моля да бъда извинен....Ето и официалните цени:

   

1270 лв
1067 лв
  923 лв
  865 лв
Цитирай
#6

И на мен много ми харесва телефончето. На първо място като визия (защото това е първото, което гледам) и разбира се като характеристики, а те са топ.
Цитирай
#7

                   

Произведение на изкуството! Smile
Цитирай
#8

Определено е много красив! Тук спор няма. Верно за някои ще е голям, но е много красив телефон.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#9

Уау... Е те това ми хвана вниманието. Като му гледам рамките, размерът ще е идентичен със сегашната ми тухличка, т.е. идеален за мен.
А външният вид и спецификациите са... уау...
Цитирай
#10

Ако бяха махнали и софтуерните бутони щеше да е уникален.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#11

@Ивайло69, те не пречат да се ползва пълноценно екрана - има си фабрична опция да се "скриват", без да рутваш и да качваш допълнително приложения за това. Поне при мен е така, и в новия модел няма да е различно. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#12

Ако това са цените за Китай, плаче ми се колко ще излиза тук най-скъпия.2К.. Иначе е красив и надявам се наистина компактен, имайки предвид размера на екрана.
Цитирай
#13

ronnie72
Не е същото.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#14

Не е толкова зле като за начало:

[Изображение: 8485742K.png]
Цитирай
#15

Не е зле, не е зле, ама е на същите цени като флагманите на другите Топ играчи.
А знаем че това им беше силната страна на Китайските производители...сравнително по-ниските цени. А тук вече взеха много да се доближават границите!!!
Цитирай
#16

Да....всички производители взеха с пълна скорост да гонят Apple: "еталона за цени сред смартфоните" .


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#17

Гонят цени, защото още максимум пет години и вече ще са без пари!!! Кой какво докачи за това време.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#18

Колеги, а защо обявените цени в GSMARENA са по-ниски? Huh
"Packing in a large 4000mAh battery, the handset will be available in 3GB/32GB, 4GB/64GB, and 4GB/128GB variants, priced at around $480, $590, and $700, respectively. Color options include Champagne Gold, Moonlight Silver, Space Gray, and Mocha Brown."

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#19

Не знам за вас,но за мен това си е съвсем нормално.....Китайските телефони си бяха евтини,но и с доста лошо качество и си беше истинска лотария с покупката им.....Някъде прочетох,че телефонът струва $266  като части......iPhone  примерно е $216......или приблизително толкова,но това не е толкова важно.....С какво този телефон отстъпва на останалите "флагмани" и защо трябва да е евтин ? 
Отделно от това,Майк от liaow.com винаги е продавал ужасно скъпо.....В момента той май е единствен,който приема поръчки и бая е надул цените..... Smile
Цитирай
#20

Ами защото сега е момента Huawei да ударят пазара с цени и да накарат повече потребители да се сдобият с апарата (и други техни продукти). Така имат шанс да привлечат повече клиенти, които да останат доволни от продуктите им и да заменят някои от топмоделите на другите.
Конкуренцията на пазара все пак е голяма и има достатъчен избор от модели и марки.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#21

Спорен въпрос,но както и да е....Smile Да не предизвикваме излишни спорове,че напоследък и най-безобидното мнение засяга нечии чувства и става мазало !
Цитирай
#22

Всяко едно мнение може да е обект на спор, но не това е целта. Това е моето. Huawei набира скорост на пазара, но все още гони другите брандове.
Според мен това е устройство, което ще им даде много добри позиции на пазара.
Телефона изглежда много качествен и според мен си заслужава.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#23

Никой не казва, че в момента телефоните им не се правят от качествени материали.
Все пак трябва да се състезават и с Xiaomi, които се славят с тънките си цени.

Да видим все пак Mi 5 дали няма да избухне и той с "Флагманска" цена.
Цитирай
#24

Като изключим, че таблетофона е огромен (колкото и малки рамки да сложат, тия 6" са си 6" както и да го погледна) и интерфейса на хуавей...... е..... uhm доста грозен, устройството не е никак лошо. С дизайна са се постарали, с хардуера са се постарали, така че евала.
Но, предвид факта че цените на апарата са абсолютно нелепи не виждам точно как би могло такова устройство да се конкурира с вече утвърдените на пазара (Nexus 6P хем е по-евтин, хем полчаваш чист андроид ; just fyi), но да видим дали на китайците ще им се получи номера.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#25

6 инча са си 6 инча и свикнеш ли трудно ще слезеш надолу!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)