Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Размерът има значение: Huawei Mate 8 vs iPhone 6s Plus, Galaxy Note 5, Nexus 6P и още
#1
Information 

[Изображение: qHuG8ql.jpg]
   
 
Huawei Mate 8 вече е официално представен и е един от големите телефони на пазара.

Всъщност устройството идва с голям 6 инча дисплей, тествайки горната граница на поносимост за потребителите на фаблети.

Линк към цялата статия -->


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари
#2

Както и по-рано казах, това е едно от нещата, които най-много ме привличат. Един от малкото телефони, които като ги погледна, не си мисля "МОжеше дисплеят да е малко по-до долу..."
Много ми е смешно сравнението с айфона. Само някой да каже, че мате 8 е голям, а айфона е добре Smile Сигурно ще го кажат.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

@jorrddan, ще има и такива изказвания - неизбежно е! Big Grin

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

Айфоните винаги са били кралете на рамките Big Grin .

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#5

Те Ейпъл не се научиха как да правят здрава конструкция с тънки рамки. Ама и това може да случи. Не вярвах и когато вдигнаха размера на екрана, но това се оказа страхотен маркетингов ход за Ейпъл.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#6

Той йФона изглежда като от "Зрънчо", сравнен с Мейт Ейт...

П.П. Гледах досега дизайна на P8, G8, Mate S, Mate 8....абе убиват коня с лопата направо... Много качиха летвата!
Цитирай
#7

78.39 % от тялото е екран. Бра'о !

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#8

Дано не се гъне и той, с тези малки рамки...

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#9

Ако са си взели поука от Nexus 6P и са  ползвали от правилния алуминий, не би трябвало.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)