Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

До кога последно ще се продава по магазините Note 4?
#51

Преди около 20 дни, мой познат го взе на изплащане от техномаркет,като за две години, трябва да внесе 1400 лв., иначе кеш беше 999 лв.
Цитирай
Аксесоари
#52

УЖАС!!! За тия пари Note 5 може да се вземе.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#53

Note 5 на изплащане с читава гаранция? Къде?
Иначе да - крайната цена си е малко too much,ама...лихви, какво да ги правиш.
Иначе 4-ката отдавна не е флагман, най-малкото - излезна 5-ца. Ама като си свикнал с S Pen-a другите марки автоматично отпадат.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#54

Е да, Note 5 не се продава официално в Европа, но това не значи, че не може да се вземе от някой магазин на изплащане. А има много магазини със сключен договор за гаранцията с официалния сервиз "К&К Сервиз". То по цяла Европа общо взето се продава по тоя начин, след като няма европейска версия телефона.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#55

И аз го взех от техномаркет за 1029 лв с лихвите трябва да внеса 1180, гледайте ги малко тея лихви бе хора Smile Иначе да за тея пари Note 5 можеше да вземе но преди 2 месеца когато купувах моя Note 5 беше 1500 лв. незнам защо сега в сайтовете се продава за по 1100, 1200 max.
Цитирай
#56

Защото цените падат всеки ден като на всяка друга техника Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#57

@ivan_vylka, да но в повечето случаи се получава точно обратното : докато чакаш да паднат до приемлива за теб цена - вече ще са изчерпани.

 
Цитирай
#58

Ами който иска да е с актуален модел ще извади повече пари, който чака да падне цената, в крайна сметка когато цената му е паднала достатъчно, вече ще е излезнал следващия модел Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#59

Е пак питам нормална цена ли е за модел на 2 години? И колега обясни ми какво е флагман? Може би твоето успокоение за налетите пари? А ноут 5 тогава надфлагман ли трябва да е?
Ама ще е така щом се купува що да не изпразнят джоба на някой който не знае що е флагман.
Да прекрасна машинка е, но след 2 години тази цена ...
И да ноут 5 му пада цената защото остарява ... Ама ноут 4 нито старее и да вечния флагман ...
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#60

Note 5 не е разпросранен и не се предлага официално в Европа, а само от някой съмнителни сайтчета където гаранцията не е сигурна. Поради тази причина според мен Note 4 държи цена.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#61

Колега не е важно какво е флагман и какво не е и едвали някой от пишещите тук го интересува това Smile Аз искам да те питам колко телефона Samsung модел 2014 година можеш да ми посочиш с 3GB Ram, 16 пиксела камера, slow и fast motion с алуминиева рамка и fast charger. И колко модела телефони на Samsung можеш да ми посочиш които получават 2 ъпдейта след пускането си на пазара? Като изключим S6 и S7 и Note 5. Също така ми кажи има ли по-мощен хардуерно телефон Samsung до момента от Note 4 като изключим S6 S7 Note 5? Цената на телефона говори сама по себе си! Напълно нормално е цената да му е такава при положение че допреди 6 месеца това беше най-мощния телефон на марката!
Цитирай
#62

А я ти ми кажи има ли хардуерно по мощен Самсунг от S1 с изключение на всички излезли след него? Той ако се не лъжа получи и 3 ъпдейта...
С изключение други марки самсунг е най ... Ами ако не ги изключваме?
Нещо много взехме да изключваме ...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#63

Ами изключвам ги защото това са последните модели излезли буквално преди няколко месеца, нормално е те да са най най най Smile Говориш ми врели некипели Smile Aз ти казвам че телефон на две години и половина е най-мощния от всички останали от марката излезли ПРЕДИ И СЛЕД него, разбира се че няма да го сравнявам с НАЙ-НОВИЯ им модел ! Но Note 4 бие всички телефони от марката модел 2015! Като заключение Note 4 и до днес остава един от най-мощните телефони на Samsung и заради това две години и половина след пускането си на пазара продължава да държи висока цена ! И да приключа темата Note е най-високия клас телефони на Samsung следователно нормално е цената им да е висока.
Цитирай
#64

Именно от марката и именно излезлите преди няколко месеца ... Има и други марки има и нови модели от въпросната марка ...
Щом те успокоява че ти е толкова мощен телефона и че е по флагма от флагманите така да е ...


Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#65

@schizm в онлайн магазините е по 830 кинта.. в olx има по 500лв с доста гаранция или по 700 чисто нови запечатани ;]
Цитирай
#66

Чисто новите с касов бон ли се предлагат?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#67

Според зависи от продавача. Аз лично съм купувал няколко нови телефона запечатани с касов бон и гаранция към някой от мобилните оператори.
Цитирай
#68

Че е приличен телефон, приличен е, но отдавна не е ТОП. Тези цени са безбожни, а хората които ги плащат, явно въобще не се интересуват кое и от къде може да се купи и най-вече за какви пари. Извинявай, но аз съм го взел за 950 лева преди 1.6 месеца и сега пак да е толко?? Технотата са за кибрит..направо.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#69

Ти може и да си го взел преди година и половина за 950 лв. ама гледай сега колегите как го взимат ... 1029/1080 преди 2 месеца ... 999/1400 преди 20 дни ...
Аз спад в цената не виждам, даже и расте ... това защото явно отлежава Smile
И после "Говориш ми врели некипели" ... А това какво е?
Цитат:Forza84
... Но Note 4 бие всички телефони от марката модел 2015! ...
Нима ноут 5, С6 (да не забърквам други марки) не са 2015 ?

Така ще е. Вместо да пада цената ще расте. Писах вече до кога "Ама ще е така щом се купува що да не изпразнят джоба на някой който не знае що е флагман. "
Цитирай
#70

Ами колеги като купувате на килограм от разни измислени сайтчета внесени от Нигерия и Ирак може и за 699лв. да си ги купите Smile Аз и колегата пазарим в случая от .....маркет и в случай че стане повреда, телефона ще бъде отремонтирам в оторизиран сервиз на Самсунг. А вашите телефони за 800 900 лв навярно ще ги ремонтира Иван инжинера дето сервиза му е пригоден гараж в къщата. Нищо лично всеки сам прави своя избор и после кръста си носи, със здраве Smile А това че Note 4 не бил отдавна топ и бил морално остарял сравнете му хардуера с този на S6 и сами преценете. Темата за мен е изчерпана Smile
Цитирай
#71

@bodonance Такава му е цената, защото Note 5 официално не се предлага в България(на когото му се занимава със съмнителни сайтове и да се моли после да му приемат гаранцията - за него си е), а той е най - близък като модел. S6 не знам защо го намесваш, може би G4, Nexus 6 или някой китаец може да се сравни, ама пак не е същото. Та да - като нямаш такова разнообразие нормално да си държи цената...
пс: 1400лв вече си е леко безумие според мен, ама там вече и лихвата яко ти играе.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#72

Има и друга аномалия. Реално погледнато Note4 и LG V10 -са преблизително на една и съща цена -нищо че втория е има няма една година по нов модел фаблет със същата големина -визирам диапазона 800-850лв към днешна дата, Но първия може да се намери на около 500лв -втора ръка, докаде другия е почти невъзможно да се намери на тази цена.
Цитирай
#73

@Forza84 ти си мислиш, че като си купил от маркет с надута цена държиш Господ за шлифера и в сервиз ще ти обърнат внимание като на специален клиент? Блаженни са вярващите ....

Ако искаш да провериш, че телефона не е на нивото на телефоните от 2015 (С6, Ноте 5), намери един за проба, зареди замунда и на двата телефона и се опитай да ползваш търсачката. Лесно ще видиш разликата ... Smile

Относно цената си мисля, че Самсунг започнаха да приличат на ябълките в това отношение, но за жалост не взимат за пример от тях, това което трябва.
Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#74

Пичове не сте запознати в детайли, да винаги има изключения, може да има и читави сайтове и магазини но като цяло....... Имам общо 4 телефона купени от маркета това ми е 5ти подред, всичките са Samsung, налагало ми се е да им ползвам и сервиза, всичко сменят без да жалят, само в рамките на няколко дена ти връщат телефона, не като другите дето ги бавят по 30 дена и гледат телефона с лупа за да открият причина или драскотина за да не ти признават гаранцията. Ако трябва да сравняваме сервиза на маркета със сервиза на сайтовете и мобилните оператори то може да се каже че съм хванал господ за шлифера Smile А отностно това да сравнявам дадени телефони с търсачката на замунда е несериозно Smile замунда ползвам само от PC. Мога да им сравнявам камерите, скорост, производителност, батерия и по нищо няма да отстъпва на S6 и Note 5. Отностно цените не са надути те просто лавират, има много промоции в които цените им падат с близо 100лв надоло но са само по няколко дена в точно определени месеци! Предпочитам да дам малко повече но да получа телефон с доказан произход и официален сервиз ако се наложи. А не да спестя пари да получа телефон от Афганистан и да ми го ремонтира бай Петко който лепи дисплея с лепило купено от женския пазар Big Grin и тая попара съм я сърбал Smile
Цитирай
#75

@Forza84, ако си мислиш, че маркетите имат специална групичка джедаи да обслужват сервиза се лъжеш. Всички ползват едни и същи сервизи с изключения на някои сайтове, които практикуват куфарна търговия. В официалните сервизи имат интерес да ти признаят дефекта за гаранционен, защото частите са за сметка на производителя, труда по ремонта също. Трябва сервизните техници да получават и заплати. Това, колко ще ти бавят ремонта изцяло зависи от вътрешно фирмената организация на звеното преди сервиза, в самия серивиз всичко се кара на конвейр, там има план да се изпълнява, няма място за размотаване.

По темата NOTE 4 е един прекрасен телефон, и цената ще му е такава каквато клиента е готов да плати, и докато това е така няма никаква икономическа логика да бъде намалявана. Факт, който не е много по вкуса на потребителите, но докато същите потребители поддъжат нивата на продажби, ще се поддържат и нивата на цените Smile

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)