Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel Idol 3 6039Y - Root Recovery и Разширяване на паметта от 8 на 16гб
#26

Здравейте и за много години.При мен се появи много неприятен проблем и този път мисля че без сервиз няма да стане работата.Предната вечер преди да си легна включих телефона да се зарежда и сутринта като станах показваше само логото на алкател и не искаше да зареди андроида.Пробвах с няколко бекъпа които имам,но все същата работа.Пробвах да флашна и СМ12,но и там ударих на греда.С мобайл ъпгрейда не става.Не знам дали има някакъв вариант да си върна оригиналното рекавъри като го префлашна през TWRP-то.Заради къстъм рикавърито със сигурност няма да ми признаят гаранцията и не знам дали ще искат да го оправят.Имам познат в Сф,който работи в сервиз,но ако някой има идея дали има още някакъв начин да го възстановя,нека да я сподели.Програмата QPST си комуникира с телефона адекватно и без проблем флашва партишъните от 8 на 16 ГБ и обратно,но ОС не иска да стартира въпреки многобройните ми опити.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте,

Аз ли нещо не правя както трябва, че ми дава грешка като се опитам да инсталирам 6039Y_repartitioned.zip през Recovery?

Изпълних стъпките 1 и 2, след това направих Backup, през Recovery, и след това като дам Install на този zip и тръгва, но дава Failed...

Някой да има подобен проблем? Или този зип трябва да го инсталирам пак през QFIL? както сложих Recovery-то ? /това не съм го опитвал, прочетох как се влиза в рекавъри и от там опитах да го инсталирам/

Edit: ОПРАВИХ СЕ, намерих правилния файл от xda-developers и всичко е 6   Cool

Google Pixel 5
Цитирай
#28

Всичко е точно в темата...
Неколкократно изпробвано на 3 различни телефона!
Внимателно и четене!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#29

Здравейте,
Имам 5.5-инчовата версия на телефона 6045Y с една сим карта и 16GB памет, купуван е от Теленор.
Искам да ви помоля ако някой има този модел и има възможност да направи един  TWRP update  и да го сподели  че страшно много ми трябва.
Предварително благодаря ви много [Изображение: smile.png]

Xiaomi mi 11t pro
Цитирай
#30

Няма такива мастори тука...чете се в XDA и 4pda и к'вото rразбереш човъркаш там и това е Smile
Тука само се питаме...
"Ти ъпдейтна ли"
"Ами да, ти не си ли? "
" Ами не съм"....
И така Smile

Телефончето с разширена памет, изщистени всички глупости... Литна!
Местата на бутоните долу са разменени най после, много ме дразнеше, че бутона за назад е от ляво!
И тези бързите бутони от падащото меню NFC и Обратимост ако може да се махнат ще супер.


[Изображение: 5aa314b8d183dbeda9938a989ab17d2e.jpg]

[Изображение: 4fd06e8df3e86c246ae28aeeed5d5b61.jpg]

[Изображение: a946a177daffadd34151c26831a80640.jpg]

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#31

Вече имам бекъп на телфона...На Бг е
Щото бекъпите в 4pda или XDA всички изгряват но липсва Бг език.
Ако някой е прекалил с флашванията и иска да е сток да свирка Wink

Някой с версия 01006 рутнал ли си е тела и как???
Щото по познатите начини нещо не стаа?!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)