Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за А3 и А5
#1

Нека в тази тема коментираме всички аксесоари който смятаме да си вземем. 
Чакам тези от ал..о, като доидат ще покаж нагледно


   
.jpg IMG_20151128_184133_-2072954030.jpg Размер: 194.07 KB  Сваляния: 83
.jpg IMG_20151128_184133_-2072954030.jpg Размер: 194.07 KB  Сваляния: 83
 


Прикачени файлове
.jpg IMG_20151128_184049_237880969.jpg Размер: 200 KB  Сваляния: 53

        
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте колеги, пристинна калъфчето. Просто е страхотно

        
Цитирай
#3

Аз си взех гумен кейс за 3 лв. от ибей и за тези пари съм много доволен от кейса. За съжаление не пазя линка.
Някой може ли да ми каже от къде мога да си взема хубав screen protector, понеже вече виждам надрасквания на моя...

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#4

От Али - пълно е с оферти и на различна стойност.

 
Цитирай
#5

Аз ползвам такъв алуминиев пази доста телефона Smile


Прикачени файлове

Huawei P30 Pro
Цитирай
#6

На мен с този ми се губи обхвата и wi-fi заради амуминиевия бъмпер

Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#7

Аз от доста време го ползвам но нямам проблем с тези неща

Huawei P30 Pro
Цитирай
#8

Да предупредя. Оригиналните прозрачни гърбове за А3 и А5 (2016) се чупят по ръбовете за дни. Моят се нацепи и в Хенди ми казаха, че имат и други такива случаи. Доста глупава издънка от Самсунг, избягвайте ги.
Цитирай
#9

Аз ползвам на А5 (2016) прозрачен силиконов гръб от три седмици и не се е цепнал или пукнал, явно не е оригинален (какъв късмет). Заедно с него ползвам за екрана стъклен предпазител макар да е излишен, нали екрана на А5 (2016) е с Горилско стъкло 4, но и те се надрасквали.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#10

Оригиналният гръб не е силиконов, а от твърда пластмаса. Там му е и проблема.
Стъкленият протектор не е срещу надраскване или поне не това му е основното предназначение.
Цитирай
#11

(2016-03-29, 08:24:07)skysoft написа:  Заедно с него ползвам за екрана стъклен предпазител макар да е излишен, нали екрана на А5 (2016) е с Горилско стъкло 4, но и те се надрасквали.

Добре е, че си сложил стъклото, щото така ще се надраска отдолу, че хич няма да разбереш как е станало, чак като го видиш нацъфкан.
Кофтито е, че моделът е с извит дисплей и точно стъкло не стои добре- прави ръб.
Аз се пренудих да си залепя 2 обикновенни протектора - от пред и от зад, колкото и да не ги харесвам, спрямо стъклените.

Така и понеже поръчах повече мога да подаря 3-4 комплекта задни + предни протектора за А5(6)

Само трябва да се съберат всички 3-4-ма желаещи, за да ги пратя наведнъж, да не се разкарвам и вися в еконт по няколко пъти. И ще трябва да си поемете доставката, около 4лв.
При желание на ЛС
Цитирай
#12
Exclamation 

Здравейте хора искам да  ви попитам вие от къде си взехте стъклен протектор тъй като повечето който ги гледах не отговарят за телефона ...Като се наложи стъкления протектор  и отсрани на дисплея не се покрива целия ... което за мен е много тъпо .
Samsung A3 2016
Цитирай
#13

Дори и да намериш такъв който покрива изцяло дисплея, в краищата по извивките му няма да залепне и ще се получи въздух или т.нар. хало ефект.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#14

Вече 2 стъклени протектора смених и пак остава "въздух". Няма ли никакъв вариант да залепне напълно? Говоря за А5-2016.
Цитирай
#15

(2016-03-28, 16:45:27)NiOOH написа:  Да предупредя. Оригиналните прозрачни гърбове за А3 и А5 (2016) се чупят по ръбовете за дни. Моят се нацепи и в Хенди ми казаха, че имат и други такива случаи. Доста глупава издънка от Самсунг, избягвайте ги.

Тези ли ? http:// dice.bg /samsung-protective-clear-cover-ef-qa310cbegww-originalen-keis-za-samsung-galaxy-a3-2016-prozrachen-cheren-item24777
(Махнете скобите на dice)

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#16

http://casebg.net/samsung-galaxy-a3-2016...-2016.html

С този калъф съм вече 2 седмици,пасва перфектно на телефона и изглежда невероятно красив с него.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#17

Поръчах си такъв черен флип:
Flip,  FlipFlip
Беше 5,76$, сега гледам че са го вдигнали на 10.
Относно протекторите, гледам във feedback-a на тоя модел пишат че са доволни:
Link
Предполагам, че са от тоя моделл  с лепило по ръбовете. Доколкото разбрах казват, че е извит по края, въпреки че на мен от снимките си ми изглеждат  прави.
Ако не открия по-добър ще рискувам с тоя по-натам.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
#18

До сега извит стъклен протектор за А5(2016) не съм открила. Няма и да намеря, убедена съм. Smile Непокритото ръбче на извивката е 2 мм. На мен не ми пречи, че не покрива цялото стъкло. Със стъклен протектор и силиконов гръб съм. Доволна съм, следи от драскотини по телефона няма никакви. Всичко е от Ali.
Купих от Хенди твърд пластмасов гръб със силиконов бъмпер за 25 лв. Ми силикона, който е прозрачен, за отрицателно време пожълтя и все едно алуминиевата лайсна на телефона е жълта, ама не стои добре. Тези гръбчета от Ali, които са от 2$ до 8$(тези, които аз съм си избрала), са чудесни! Тук същите са от 15 до 30 лв Facepalm1

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)