Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Неработещ таблет след ътдейт.
#1

Здравейте  ,
става дума за таблет "Go clever terra 101 " . След рестартиране до фабрични настройки , започна автоматично ъпдейт по време на , който заби . След рестарт , влизане в рекавъри и други нищо не успяваше да го възвърне, стига до логото и до там. 
Не успях да намеря в интернет почти нищо като ром-ове за него и информация.

Надявам се някой по запознат да ми помогне . Благодаря Ви.
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай това: http://www.goclever.com/bg/support,c3/so...=248&ail=0

LG OPTIMUS 3D/SAMSUNG GALAXY S2/SAMSUNG GALAXY S3/LG L Bello/LENOVO A7000/SAMSUNG GALAXY S5/HONOR 8 LITE
Цитирай
#3
Star 

Много добро предложение , но съжаление не се получи. Качих файловете   , започва автоматично инсталиране на ъпдейт. След което стига до опция "изстриване" и от там ме изхвърля до рекавъри-то и пише , че се е провалило форматирането wipe , data . 
От рекавъри , се форматират без проблем , но ... При ръчно избиране на инсталиране на пакета , стига до нещо като верификация на пакета и отново "аборт" ... 
Доста , доста разочароващо , но много добър опит. Smile
Този проблем  може да се реши с инсталиране на CWM рекавъри , но за този модел коя версия да избера и как се инсталираше ?
--
Той е с cortex A9 ... Не знам рутнат ли е , не е ли ... Инсталирах adb драйвър. Намерих на полски софтуер за инсталране на cwm , но изписва error:closed .. 
Правих всякакви формати и пак стига до андройд се ъпдейтва ... оптиизира на приложение 6 от 38. Ще седи пък дано ги прескочи.
Цитирай
#4

Все още не мога да открия как да кача , CWM на таблет-а след като не е с медиатек ...
Толкова ли трудни въпроси или не ясни задавам , че няма никаква реакция ... на тоя cortex a9 с какъв софтуер му е инсталира тоя CWM ..
Цитирай
#5

След толкова време вдигам темата отново и за последно с последна надежда и призив. Таблетчето ми вършеше много хубава работа и затова ми се иска да го съживим заедно с Вас. Благодарение на колегите притекли се в постовете по - горе се намери оригинален РОМ , но за да се инсталира този фърмуер ми трябва инсталиран CWM . Намерил съм recovery.img файла за този таблет , но не успях да го инсталирам . Пробвах какво ли не , през ADB се опитвах , инсталирах някакви универсални драйвари и се свърза таблета , но до тук ... 
Какво ще предложите? Лесно би било ако беше МТК  , но не е и затова темата ми е важна.
Цитирай
#6

"cortex A9" е архитектура на процесора,а не вид!С какъв процесор е това китайско"чудо"?По-голямата част от процесорите,които поддържат cortex A9 архитектура са именно МедиаТек,а точно този "но нейм" китайски таблет се обзалагам че е точно с някой нисковолтажен МТК!Търси причината за неуспех другаде или намери точният вид на проца!
Цитирай
#7

Това дали няма да е от полза: ЦЪК

А ето го и самия таблет: ЦЪК

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#8

Специални благодарности за отзивчивостта . Относно темата съм я чел и превеждал , но не успях отново . Намерих  recovery.img файла , намерих и готов "флашър" ,  инсталирах драйвърите за ADB , но при команда " adb devices" ми изписва : "номер на устройство  host " . При опит за каквито и да е други команди ми излиза "error : clossed " . Ясно е , е някъде от незнание греша и затова  потърсих помощ . Пак Ви благодаря , друго си е да е прочетеш мнение Smile Има разни теми където са писали и за къстъм ромове , но инсталират CWM през самият ос на таблета предварително , а при мен това е невъзможно .  Благодарение на колегите имам и оригиналният стоков ром .
Цитирай
#9

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2272731 -Тука има последователни команди в Abd и след това напиши това там " adb devices" номер на устройство и " host "

Опитай да упдейтнеш adb

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)