Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът не се включва
#1

Привет, днес минито умря. Падна му батерията и се изключи, сложих го в зарядното и включих телефона, но стоеше на логото на самсунг. Извадих батерията пробвах да го включа не искаше и така 10тина пъти може би. После забелязах, че като го включа в зарядното не показва до каква степен се е заредила батерията, a стои в това положение. След още няколко опита за включване телефона тотално се изключи и вече не показваше нищо и при зареждане. На нищо не реагира, пробвах да влезна в рекавъри и даунлоад режим - не става.  Bu

Samsung Galaxy S4 mini I9195
Samsung Galaxy A5 A500FU 
Huawei P20 Lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Сигурен ли си, че не влиза в рековъри?На жената скоро и прояви същия симптом и така се оправи.

SM-G780G/DS
Цитирай
#3
Wink 

Трябва ли му доктор?
Бих ти препоръчал да се обърнеш към техник
Цитирай
#4

(2015-11-30, 10:22:07)osssinator написа:  Сигурен ли си, че не влиза в рековъри?На жената скоро и прояви същия симптом и така се оправи.

Не влиза нито в рековъри, нито в даунлоуд

Samsung Galaxy S4 mini I9195
Samsung Galaxy A5 A500FU 
Huawei P20 Lite
Цитирай
#5

Вземи друга батерия и пробвай.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Или батерията или зарядното може би.
Цитирай
#7

Пробвах 2 зарядни - не става. Батерията също си е наред  Bu

P.S. Телефонът е с 4.4 киткат руутнат с towel root преди 4-5 месеца

Samsung Galaxy S4 mini I9195
Samsung Galaxy A5 A500FU 
Huawei P20 Lite
Цитирай
#8

Пробва ли да го рестартираш?
Цитирай
#9

Имах такъв проблем на Note 3. Смениха ми usb на телефона и всичко е наред.
Дано да не ти се налага да ходиш на сервиз, но при мен нямаше избор. Пробвай дали се зарежда през компютъра.
При мен нямаше проблем през компютъра, но никакъв шанс през зарядно.
Поздрави и успех

Sent from my SM-N900 using Tapatalk 2

SGS 2, JellySNAP ROM [v5.5]
Apolo 4.13 Extreme V.0 kernel
Цитирай
#10

Пробвах какво ли не, но нищо не става  Sad Най-вероятно ще се ходи на сервиз. Моля да ми препоръчате такъв в София, аз мисля да ходя в Омниаком Confused
P.S - Заредих батерията директно с 5волта за 3-4 минути и телефона 'се събуди', но само излиза надписа GALAXY S4 mini GT-i9195, изчезва вибрира 2 пъти и пак така (безкрайно се рестартира). Успях да влезна в даунлоуд режим и му сложих нов РОМ с Odin I9195XXUCOI5_I9195PHECOJ1_PHE. Но пак не иска да включи и си прави същото. Пробвах да му направя хард ресет но први влизане в recovery излиза това съобщение did not match sized '/system/csc/common/system/csc/others.xml' (No data available) и пак започва безкрайното "рестартиране"(надписа galaxy s4mini gt-i9195, вибриране)  Kapitulation

Samsung Galaxy S4 mini I9195
Samsung Galaxy A5 A500FU 
Huawei P20 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)